Dziś mamy:28 February, 2024
29.02.2024, g. 21:30
Puchar Hiszpanii
Athletic Bilbao vs Atletico Madryt
Do meczu pozostało:
1dn.18godz.23min.
12.40 X3.20 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Online sloty z jackpotem

Automaty z jackpotem nie są zwykłymi automatami online. Mają pulę nagród, które mogą sięgnąć milionów!

Łowcy jackpotów czerpią przyjemność z obracania bębnami, aby mieć szansę na wygranie 6- lub 7-cyfrowej nagrody pieniężnej. Możliwość wygrania jackpota, oprócz dopasowanych wypłat symboli, dodaje dodatkowy element rozrywki i emocji do online sloty.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach automatów z jackpotami.

Czym są online sloty z jackpotem?

Automaty z jackpotami nie różnią się tak bardzo od zwykłych automatów online. Obstawiasz zakład, naciskasz przycisk spin, a jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, wygrywasz najwyższy jackpot w grze lub stałą maksymalną wypłatę.

Dlatego czasami natkniesz się na termin „nieprogresywny”, co oznacza, że ​​najwyższa nagroda pozostaje stała bez względu na to, ile razy została wygrana.

Z drugiej strony, automaty z progresywnymi jackpotami online oferują znacznie wyższe nagrody, ponieważ możesz wygrać siedmiocyfrową, a nawet ośmiocyfrową sumę.

Są to automaty z wielopoziomowymi jackpotami crowdfundingowymi, które z czasem narastają, więc kiedy gracz stawia zakład, jackpot rośnie, dopóki ktoś go nie trafi.

Po wygranej jackpot zostaje zresetowany i ponownie rośnie, dopóki nie wygra go inny szczęśliwy gracz.

Różne rodzaje automatów z jackpotami

W kasynach dostępnych jest kilka rodzajów online sloty z jackpotami i tylko od Ciebie zależy, który z nich chcesz wybrać.

Wybierając preferowaną grę, gracze opierają swoje preferencje na wielu czynnikach.

Może to być konkretny programista lub rodzaj automatu, ale często będą one losowane przez ten lub inny rodzaj oferowanej puli nagród. Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym rodzajom jackpotów.

Lokalne jackpoty

Lokalne jackpoty są specyficzne dla witryny i oferują pulę nagród generowaną z zakładów dokonanych przez graczy w tym konkretnym kasynie, stąd określenie „lokalne”.

Tylko gracze zarejestrowani w kasynie mogą wygrać główną nagrodę. Jednak ograniczona liczba zakładów oznacza również restrykcyjną pulę nagród, więc naturalnie lokalni gracze progresywni często oferują mniejszą kwotę jackpota niż inne rodzaje slotów jackpot.

Progresywne jackpoty

Progresywne jackpoty to online sloty, które kradną nagłówki, gdy przez pewien czas osiągają astronomiczne sumy.

Ich wartość rośnie za każdym razem, gdy gracz stawia zakład, przyczyniając się do zmieniających życie sum gotówki w całej sieci połączonych automatów.

Na przykład, za każdym razem, gdy ktoś stawia zakład na automacie Mega Fortune, mały procent zakładu gracza jest dodawany do najwyższej puli nagród.

Jeśli trafisz najwyższy jackpot, możesz spodziewać się wielomilionowej wygranej.

Jackpoty sieciowe lub połączone

Połączone jackpoty to jedne z najpopularniejszych progresywnych jackpotów w Internecie.

Są one pozyskiwane z crowdsourcingu z zakładów dokonywanych przez graczy na całym świecie i mogą zaoferować oszałamiające kwoty prawdziwych pieniędzy do zgarnięcia każdemu, kto wniósł swój wkład.

Aby lepiej zrozumieć, jak działa ten rodzaj jackpota, pomyśl o nim jako o loterii narodowej, w której wszystkie sprzedane kupony przyczyniają się do zdobycia głównej nagrody.

Każdy, kto przyczynił się do głównej puli pieniężnej, kupując bilet, może wygrać główną wygraną.

Stałe jackpoty

Jak sama nazwa wskazuje, stałe jackpoty nie zyskują na wartości, ponieważ nie zależą od wkładu graczy w główną pulę gotówkową.

Mówiąc prościej, jest to zwykle najwyższa nagroda, jaką można osiągnąć podczas funkcji jackpota w grze, w zależności od slotu.

Jedynym czynnikiem, który może wpłynąć na wielkość jackpota, jest wielkość Twojego zakładu. Ponadto im wyższy stawiasz, tym większe masz szanse na wygranie jackpota.Share
0 0 Głosy
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x