Dziś mamy:16 July, 2024
18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.38min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gdzie oglądać mecze Euro 2024? Transmisje tv, online, za darmo

Spotkania Euro 2024 już niebawem przyniosą wiele emocji kibicom piłki nożnej. Niniejszy artykuł przybliża istotne informacje dotyczące sposobów śledzenia tego prestiżowego turnieju, zarówno przez tradycyjne kanały telewizyjne, jak i internet. Omówione zostaną również możliwości dostępu do bezpłatnych streamów, co jest szczególnie istotne dla wszystkich fanów futbolu.

Euro 2024: gdzie oglądać?

Mecze Euro 2024 na żywo można śledzić w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport, a także online poprzez platformy takie jak Pilot WP i Canal+online dla subskrybentów oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Euro 2024: transmisja online w Pilot WP

Do oglądania transmisji Euro 2024 w Pilot WP wymagana jest rejestracja konta oraz wykupienie pakietu „Starter Plus”. Dostęp do kanałów TVP 1 i TVP 2, na których emitowane będą mecze, jest możliwy w ramach dwóch opcji subskrypcji:

  • Płatność odnawialna od 19,99 zł / 30 dni
  • Płatność jednorazowa od 20,83 zł za 30 dni

Użytkownicy mogą korzystać z Pilot WP poprzez stronę internetową oraz aplikacje mobilne i na smart TV.

Euro 2024: transmisja online w Canal+online

Aby śledzić mecze Euro 2024 w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+”, dostępnego w cenie promocyjnej 39 złotych za 30 dni przez pierwsze trzy miesiące. Pakiet ten obejmuje kanały grupy Canal+ oraz inne stacje, w tym TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Transmisje dostępne są na stronie internetowej oraz w aplikacji na urządzenia mobilne i domowe, takie jak iOS, Android, Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV i AirPlay. Możliwość jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach pozwala dzielić emocje z innymi.

Euro 2024: transmisja online w Megogo

Transmisje ze spotkań Euro 2024 można też oglądać w serwisie streamingowym Megogo. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto i wykupić pakiet Startowy. W tym pakiecie dostępnych jest wiele stacji telewizyjnych w tym m.in. TVP 1 i TVP 2, na których można będzie oglądać mecze Euro 2024. Cena za 30 dniowy dostęp do pakietu wynosi 9,99 zł. Usługa ta jest dostępna na różnorodnych urządzeniach, co obejmuje dostęp poprzez stronę www na komputerach, aplikacje na smartfony i tablety z systemami Android i iOS, oraz na smart TV. To ułatwia fanom piłki nożnej dostęp do transmisji w dowolnym miejscu.

Więcej informacji: Gdzie oglądać Euro 2024?

Euro 2024: transmisja za darmo

Mecze Euro 2024 można oglądać bez żadnych opłat na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Dosępność transmisji na urządzeniach takich jak komputery, smartfony i tablety (Android, iOS), a także na smart TV (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS) sprawia, że każdy ma łatwy dostęp do transmisji na żywo.

fot. OShuma / Shutterstock.comShare

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

0 0 Głosy
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x