Dziś mamy:23 October, 2021

Felipe Augusto zaprezentowany

Wczoraj na stadionie Wanda Metropolitano, odbyła się prezentacja Brazylijczyka. Przedstawiamy wypowiedzi zawodnika, które ukazały się w krótkim filmiku na oficjalnej stornie Atlético.

 

– Juz czuje się jak w domu. Moglem trochę poznać historii Atlético od czasu mojego przyjazdu tutaj. W domu, tylko czekalem aż wszystko się zacznie. Bardzo dobrze zostałem tu przez was przyjęty. Mam wielkie oczekiwania i mam nadzieję trwać z tym w przyszłości. Na codzień jestem bardzo spokojną osobą, jednak na boisku bronie swoich barw, ponieważ to daje radość rodzinom w domach oraz widzom na stadionie. Jestem osobą, która nie rezygnuje i pracuje bardzo intensywnie. 

– Atlético to klub z wielką i piękną historią. Zawsze walczy o mistrzostwo, zawsze gra w najlepszych rozgrywkach i zawsze na najwyższym poziomie i to wszystko pomogło mi podjąć decyzje o przyjściu tutaj. To ważne w profesjonalnej karierze, aby mieć z kim rywalizować. Myślę, ze tutaj gra się prawdziwy futbol. 

– Przychodzę do drużyny, która walczy w każdym meczu o wszystko, we wszystkich rozgrywkach i dlatego tutaj jestem, mam ten sam duch i wole walki w sobie. Jestem przekonany, iż przyjdą owoce tej walki. 

– Przychodzę tutaj i jest to dla mnie nowe wyzwanie, ale to właśnie przyprowadziło mnie tutaj. Chcę dobrze grać w każdym meczu. Widzę tak piękny stadion i jeszcze bardziej mam ochotę, aby to wszystko się zaczęło. Teraz jest czas na przygotowanie do sezonu, musimy dobrze wykonać swoją pracę, aby rozegrać dobry sezon. 

– Simeone… myślę, ze mogę wiele się od niego nauczyć. Ma bardzo duże doświadczenie i kiedy to konieczne jest agresywny. Lubię jego styl. Chcę zacząć juz z nim pracować. Jako piłkarz tez był bardzo dobry, dzięki temu jego doświadczenie nie tylko trenerskie, pomaga calej drużynie. 

– Oglądałem wiele dobrych Europejskich klubów, jednak zawsze mialem ochotę przybyć do Madrytu i grać w koszulce Atlético Madryt. 

– Kiedy przyjechałem i porozmawiałem z prezydentem, wiedziałem iż Ateti to dobry klub. Mam takie same chęci na grę, gdy mialem 20 czy 19 lat. ¡Aúpa Atleti!

 

Felipe będzie grał z numerem 18.

 

Więcej o zawodniku: tutajShare
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jimi121
jimi121
2021 lat temu

Felipe, nie Filipe.

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x