Dziś mamy:20 April, 2024
21.04.2024, g. 18:30
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Alaves vs Atletico Madryt
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.1min.
14.20 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Regulamin strony

Na naszej stronie (w komentarzach pod newsami oraz we wpisach w shoutboxie):

 

1. Obowiązuje pełna swoboda poglądów przy zachowaniu bezwzględnej kultury wypowiedzi. Można wypowiadać się na każdy temat pod warunkiem jasnej i merytorycznej argumentacji popartej kulturą wypowiedzi. Od dyskusji na tematy – nie tylko te odnoszące się do Atlético – niezwiązane z treścią newsów jest shoutbox.

 

2. Przebywać mogą kibice zarówno Atlético, jak i innych klubów. Wszystkich obowiązuje ten sam regulamin, którego łamanie będzie karane w identyczny sposób.

 

3. Zabronione jest obrażanie kogokolwiek. Począwszy od innych użytkowników, przez piłkarzy i osoby związane z Atlético, po kibiców innych klubów oraz piłkarzy i osoby związane z innymi klubami, a także jakiekolwiek inne osoby.

 

4. Zabronione jest sprowadzanie dyskusji do wycieczek personalnych i uprawiania prywaty. Merytoryka – tak; obrażanie i wyzywanie – nie. Wszelkie prywatne sprawy należy rozwiązywać za pomocą prywatnych wiadomości.

 

5. Nadrzędną wartością jest szacunek do drugiej osoby. Każdy ma prawo do posiadania swoich poglądów oraz przekonań. Tak długo jak prezentuje je w sposób niełamiący żadnego z postanowień tego regulaminu, ma pełne prawo do dzielenia się nimi z innymi. Bez względu na różnice odnośnie kwestii politycznych, religijnych, sportowych lub jakichkolwiek, zabronione jest traktowanie kogoś w sposób gorszy, wywyższając się.

 

6. Zabronione jest prowokowanie oraz podsycanie konfliktów. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania wpisów, które nie wnoszą niczego do dyskusji, a są jedynie próbą zaognienia sytuacji, mającą doprowadzić do kłótni.

 

7. Zabronione jest używanie wulgaryzmów. Nie tłumaczą ich nawet emocje. Bez względu na kontekst, wulgaryzmy nie są akceptowane, gdyż są zaprzeczeniem kultury wypowiedzi.

 

8. Obowiązuje następujący system kar i ostrzeżeń (w zależności od wagi danego przypadku złamania regulaminu):

 

– Za używanie wulgaryzmów: od ostrzeżenia po ban na okres 3 dni;

– Za obrażanie: od ostrzeżenia po ban na okres 7 dni;

– Za wycieczki personalne i uprawianie prywaty: od ostrzeżenia po ban na okres 7 dni;

– Za prowokowanie oraz podsycanie konfliktów: od ostrzeżenia po ban na okres 7 dni;

 

– Każde CZTERY ostrzeżenia (bez względu na ich powód) oznaczają BAN NA OKRES 2 DNI.

– W przypadku tzw. „recydywy” kolejna kara jest podwajana. Na przykład gdy ktoś otrzyma ban na okres 7 dni, a po powrocie ponownie złamie w ten sam sposób regulamin, kolejny ban będzie nałożony na okres 14 dni, itd.

 

– Ostrzeżenia i kary wprowadzane są w następujący sposób: moderator edytuje komentarz łamiący regulamin, usuwając całą jego treść, zastępując ją formułką: „Złamanie punktu X regulaminu strony. Ostrzeżenie X/3 / Ban na okres X dni. [Nick moderatora].”. Przykłady:

 

„Złamanie punktu 3 regulaminu strony. Ostrzeżenie 2/4. [Dylan].”

„Złamanie punktu 2 regulaminu strony. Ban na okres 4 dni. [Dylan].”

 

9. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do interpretowania przewinień w sposób, który z ich punktu widzenia jest sprawiedliwy i stosowania kar adekwatnych do przewinienia.

 

10. Zakładanie nowego konta po otrzymaniu bana, karane jest banem na okres trzech miesięcy. Każde kolejne konto to kolejny ban na okres trzech miesięcy. Karę należy przyjąć i odpokutować.

 

11. Użytkownicy mają prawo do zgłaszania moderatorom postów, które w ich mniemaniu łamią regulamin. W tym celu należy kliknąć widoczną przy komentarzu ikonkę „Zgłoś”.

 

12. Skargi na pracę moderatorów lub funkcjonowanie strony można zgłaszać poprzez nasz fanpage na Facebooku lub drogą mailową na adres [email protected] lub [email protected]. Każda zostanie rozpatrzona indywidualnie, a zgłaszający otrzyma wiadomość o decyzji odnośnie zgłoszonego problemu.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.