Mallorca vs Atletico Madryt
2dn.19godz.18min.
13.80 X3.25 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético B vs. Santa Ana 2-1: Powrót na właściwe tory

Rezerwy Rojiblancos w 28. kolejce Tercera División wygrali u siebie z Santa Ana 2-1 notując drugie z rzędu zwycięstwo i umocnili swoją pozycję w strefie barażowej o awans do wyższej ligi. Bramki dla gospodarzy zdobyli Zaka oraz Nicolás Schiappacasse, który wczoraj był członkiem kadry pierwszej drużyny w spotkaniu z Granadą.

Colchoneros wyszli na prowadzenie już w 4. minucie. Wówczas niepewnym wybiciem popisał się Kaoê, a piłkę przejął Schiappacasse. Urugwajczyk dograł do Zaki, który zdobył bramkę. Pięć minut później role się odwróciły i Algierczyk po kontrataku obsłużył 18-latka, a ten podwyższył na 2-0. Goście zdołali zdobyć bramkę kontaktową jeszcze w pierwszej połowie, której autorem był Álvaro Portero.

W drugiej połowie Atlético miało kilka okazji do podwyższenia wyników, lecz próby Keidiego Bare, Alberto Rentero oraz Juana Moreno zostały wybronione przez Nacho, który rozgrywał dobre spotkanie. Swoich szans na wyrównanie szukali także rywale, lecz ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zmienić wyniku.

Na dziesięć kolejek przed końcem sezonu podopieczni Óscara Fernándeza zajmują czwarte miejsce w tabeli grupy VII z czteropunktową przewagą nad kolejną ekipą. Z kolei strata do lidera wynosi również cztery oczka i to właśnie Móstoles będzie kolejnym przeciwnikiem Atleti.

Atlético B – Santa Ana 2-1 (2-1)

[1-0] Zaka 4’ (asysta: Nicolás Schiappacasse)

[2-0] Nicolás Schiappacasse 9’ (asysta: Zaka)

[2-1] Álvaro Portero 31’

Żółte kartki: Tachi, San Román (Atlético B); Fabio, Álvaro, Aguilar, Alvarito, Fran (Santa Ana)

Sędzia: David Torres Carrión

Skład Atlético B: Miguel San Román – Rafa, Tachi, Alex, Sergi – Arona Sane, Caio Henrique (Alberto Rentero, 62’), Keidi Bare, Rubén Fernández – Nicolás Schiappacasse (Juan Moreno, 68’), Zaka (Christian Perales, 87’)

Skład Santa Ana: Nacho – Rati (Alvarito, 53’), Raúl Aguilar, Kaoê Ferreira da Silva, Javier Ortiz – Mani (Óscar Cayón, 84’), Toño, Alex, Fabio García – Borja Carracedo (Fran, 29’), Álvaro Portero