Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
1dn.11godz.11min.
13.09 X3.28 22.47 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético zremisowało w pierwszym meczu półfinałowym Copa del Rey Juvenil

Atlético rozegrało dziś pierwszy mecz półfinałowy w ramach Copa del Rey Juvenil (U-19). Młodzi Rojiblancos zremisowali na wyjeździe 1-1 z Levante.

Choć do przerwy kibice nie oglądali zbyt wielu okazji bramkowych, to gospodarzom udało się zdobyć bramkę i zejść do szatni ze skromnym prowadzeniem. Jej autorem był Jorge Vela, który skutecznie wykończył dośrodkowanie Joela z rzutu wolnego.

Krótko po rozpoczęciu drugiej połowy Colchoneros doprowadzili do wyrównania za sprawą gola Theo Hernándeza, któremu asystował Antonio Moya. Później każda z ekip miała szanse, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale najlepsze okazje zmarnowali Salomón Obama i Jorge Vela, którego skutecznie powstrzymał Miguel San Román.

Rewanż odbędzie się za tydzień (niedziela, 19 czerwca) o 12:00 na boisku Atlético.

Skład Atlético Juvenil: Miguel San Román – Andrés Solano, Alberto Rodríguez, Álvaro Muguruza, Theo Hernández – Keidi Bare (Matija Spoljarić 86′), Alberto Rentero (Luis Perea 77′), Antonio Moya, Juan Moreno (Diego Altamirano 84′) – Salómon Obama, Mohamed Zakaria (Caio Henrique 75′)

W drugiej parze półfinałowej Real Madryt zremisował u siebie 1-1 z Villarrealem.