Celta Vigo vs Atletico Madryt
3dn.16godz.32min.
13.50 X3.60 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atletico B zremisowało z Zamorą

Atletico B przerwało złą passę i po dwóch kolejnych porażkach młodym Rojiblancos udało się zremisować na wyjeździe 1:1 z Zamorą.Niestety, podopieczni Alfredo Santaeleny nie mogą być z siebie zadowoleni. Powinni oni bowiem ten mecz wygrać, a nie zrobili tego tylko i wyłącznie przez własną głupotę. Pierwsza połowa była w wykonaniu gości bardzo dobra i przyniosła im bramkę, którą zdobył Oliver Torres. Młody pomocnik dobił do pustej bramki strzał Saula Nigueza. Niestety, drugie 45 minut było o wiele gorsze w wykonaniu Atletico B. Chwilę po wznowieniu gry wyleciał Sergio Cidoncha, a w 72. minucie z boiska wyleciał kapitan Cesar Ortiz. Majać o dwóch zawodników mniej młodzi Rojiblancos dość szybko pękli i pozwolili Zamorze wyrównać na kwadrans przed końcem. Strzelcem gola był Lusamba. Zdobyty punkt nie poprawił znacznie sytuacji w tabeli. Obecnie Los Colchoneros mają tylko trzy oczka przewagi nad strefą spadkową. Za tydzień na własnym stadionie podopieczni Santaeleny podejmą Real Madryt C.

Skład Atletico B: Angel – Fran, Cesar, Tiri, Elbis – Thomas, Saul, Cidoncha, Oliver Torres (Mongil 73′), Ivan (Vicente 62′) – Gerard (Ndoye 76′)

0:1 – Oliver Torres 34′

1:1 – Lusamba 74′