Vallecano vs Atletico Madryt
0dn.9godz.32min.
15.00 X3.40 21.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Simeone: Dziękuję moim piłkarzom, którzy dali z siebie wszystko

Po porażce z Valencią (0:2) trener Atletico Madryt, Diego Simeone, nie był zbyt szczęśliwy. Jednak Cholo absolutnie nie ma zamiaru długo rozpamiętywać tego meczu i sam przyznał, że: – Powiedziałem swoim piłkarzom, że dziękuję im za to, że dali z siebie wszystko. Wykonali kawał dobrej roboty i mam świadomość, iż naprawdę nie zagrali źle. Po prostu czasem przegrywasz, bo przeciwnik był jeszcze lepszy od Ciebie. Nie zamierzamy jednak się zamartwiać, ale skupimy się na jak najlepszym przygotowaniu do czwartkowego spotkania w Lidze Europy.

Cholo wyznał także: – Staram się nie komentować decyzji sędziów, więc i tym razem tego nie zrobię. Nie ukrywam jednak, że wyrzucenie Pellegrino mogło być nieco pochopne. W pierwszej połowie zabrakło nam głównie odpowiedniego poziomu agresji. Z kolei Valencia skorzystała z naszego niedbalstwa, dzięki czemu bramkę zdobył Soldado. Drugie 45 minut było znacznie lepsze, mieliśmy kilka okazji, ale obrona naszych rywali prezentowała się wyśmienicie i nie udało nam się jej przełamać. Nie mam jednak do nikogo pretensji, bo jak już powiedziałem – moi gracze dali z siebie wszystko i nie obwiniam nikogo za tę porażkę.