AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 30 kwietnia 2017, 22:31. Na stronie przebywa 765 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Matheo


Profil użytkownika Matheo

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Matheo
  • Grupa: Administratorzy
  • Data rejestracji: 18.05.2011; 00:00
  • Punktów: 2265
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 1443
  • Newsów: 2
Ten użytkownik posiada obecnie 9 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Brak szacunku wobec Redaktora, żart bardzo niskich lotów.
Chamskie zachowanie wobec Redaktora, totalny brak szacunku.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 3 miesiące temu

Nie wiem jak w innych fanklubach (jakieś ponoć są), ale w naszym Husares w ciągu ostatnich dni liczba posiadaczy aktualnych kart właśnie się zwiększyła z 3 do 8 :)

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 4 miesiące temu

Pechowy jest ten nasz JMG. Oby szybko wrócił do zdrowia.

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 4 miesiące temu

@Manian - Sam wytworzyłeś taką aurę wokół siebie, więc nie dziw się, że coraz większe grono osób traktuje Cię tak, a nie inaczej. Nie wyciągasz wniosków z własnych błędów, nawet nie próbujesz rozwiązać jakiejkolwiek sprzeczki w pozytywny sposób. Widzą to już chyba wszyscy, a Ty dalej się upierasz, że to przecież nieprawda. Teraz nawet wyszło na jaw, że nie tylko do mnie odnosiłeś się w chamski sposób na PW. To w taki sposób chcesz budować tę swoją "charyzmę"? Teraz widzisz sam, że ta Twoja "charyzma" powoduje, że coraz mniej osób traktuje Cię tutaj poważnie. Wykonujesz kawał świetnej roboty na stronie, ale takie zachowanie w kierunku innych osób jest niedopuszczalne.

Jeszcze co do pomocy z mojej strony... Pomogłem Ci nie tak dawno temu, ostro temperując dwie osoby, które zwróciły się w Twoją stronę w dość chamski i idiotyczny sposób na shoutboxie. Czy przyniosło to jakieś efekty? Nie, bo dalej uprawiasz swoją chamską politykę w kierunku osób, które choćby delikatnie zwrócą Ci uwagę.

Najbardziej dziwi mnie, że jesteś w stanie wjeżdżać personalnie na kogoś z kim piłeś kiedyś piwo w kibicowskim gronie i przyjemnej atmosferze. Przypominam: Pilzno i Mierki. Tego już nie potrafię zrozumieć...

Przemyśl moje uwagi.

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 4 miesiące temu

Ten mecz to dramat. Dawno nie widziałem tak bezradnego Atletico. Coś się stało z naszym ukochanym zespołem... Formuła Cholo chyba faktycznie już się wypaliła. Takie przynajmniej odczucia miałem po wczorajszym meczu.

Mimo wszystko wierzę w Cholo. Wszystko jest teraz w jego rękach...

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 4 miesiące temu

Wanda mi się nie podoba, Metropolitano tak. Wolałbym herb po staremu, ale nowa wizja jest całkiem OK, taka unowocześniona.

Ogólnie wszedłem poczytać tutaj opinie innych kibiców na temat zmian, a zastałem kolejną durną sprzeczkę, której głównym "bohaterem" jest, jak zwykle, ta sama osoba.

@Manian - Czy Ty czasem słyszysz/widzisz to, co mówisz/piszesz/wygłaszasz? Brzmisz, jakbyś był zupełnie oderwany od otaczającej Cię rzeczywistości. Może trzeba Ci jakoś pomóc?

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 6 miesięcy temu

@steken - No to jednak źle zrozumiałeś moje wpisy. ;) Nie przeszkadza mi krytykowanie Torresa, bo doskonale widzę, jaką kupę potrafi czasami odstawić. Nawiązanie do jego formy sprzed 10 lat też dotyczyło zupełnie czego innego i nie jest powodem mojej sympatii do naszego napastnika. W moim poście poniżej Twojego jest wszystko wyjaśnione. ;)

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 6 miesięcy temu

@Torres94 - No to już zdecydowanie jaśniej brzmi. Jego umiejętności są jakie są i każdy to widzi, słusznie krytykując, kiedy odstawia babola. Jednak odnoszę wrażenie, że Ty się go zwyczajnie uczepiłeś i wytykasz każde potknięcie przy byle okazji. Według mnie nie zasługuje On na aż tak częstą krytykę, niezależnie od umiejętności.

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 6 miesięcy temu

@steken - Jeżeli nawiązujesz do mnie, to proszę o wytłumaczenie Twojego wpisu, bo za cholerę nie potrafię go zrozumieć.

@Torres94 - Nikt nie nakazuje tutaj jarać się Fernando, lub milczeć z powodu jego słabej dyspozycji. Nikt nie jest ślepy i doskonale widzi każde jego gówniane zagranie. Ale Twoje jechanie po nim każdorazowo, nawet za najmniejsze potknięcie, już się po prostu przejadło. Podkreślam, Twoje.

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 6 miesięcy temu

@Niemiec - A ja uważam zgoła inaczej. Każdy z nas doskonale widzi jak grał i gra Fernando, ale to nie powód, by wiecznie mieszać go z błotem za każde dupne zagranie. To już jest po prostu obrzydliwe. Nawet gdy Torres zrobi coś pożytecznego w meczu, jest lekka szydera. Patrzeć się już na to nie da.

Matheo
Komentarzy: 1443
Newsów: 2
Dodano: 6 miesięcy temu

@Torres94 - Jak Ci się żona zestarzeje po 10 latach to też jej wtedy powiesz, że obecnie jest brzydka? To nic, że przed ślubem była piękna, ale to było 10 lat temu i już nie ma znaczenia. Czytając Twoje wypowiedzi na temat naszych piłkarzy stwierdzam z przykrością, że nadal nie dorosłeś mentalnie do roli kibica z krwi i kości.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski