AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 sierpnia 2019, 23:34. Na stronie przebywa 318 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika majer


Profil użytkownika majer

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: majer
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 30.05.2011; 00:00
  • Punktów: 1165
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 243
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 6 miesięcy temu

Widzę, że niektórzy zapomnieli gdzie byliśmy przed Cholo. Też się czasem zastanawiam jak wyglądałaby nasza gra gdyby przyszedł tu ktoś pokroju Kloppa. Ale podejrzewam, że praktycznie 100% osób sympatyzujacych z Atleti jest zachwycona tą informacją. No może poza kilkoma kibicami z Polski ;) na szczęście od nich nic nie zależy. A gra? Wypada mieć nadzieję, że Cholo rozwinie się jako trener w kierunku bardziej ofensywnej gry, A ja dodatkowo mam nadzieję, że to oznacza pozostanie Godina I Lucasa.

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 7 miesięcy temu

Akurat dla niego powinni zrobić wyjątek. Bo to finalnie my będziemy mieli problem, a nie on.

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 9 miesięcy temu

To jak śpicie to żałujcie, bo naprawdę fajnie to wygląda i to przy grze 10 na 11.

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

A czemu miał nie dostać?

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Nie masz racji. Moim zdaniem Gameiro na ławkę jest idealny. A nawet jeśli nie jest to ja jako kibic również Milanu gwarantuje, że Kalinic jest fatalny.

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Dokładnie. Gameiro grał solidnie, nie narzekał na brak minut, i jest o niebo lepszy od Kalinicia. Dla mnie szokująca decyzja Cholo i zupełnie pozbawiona sensu.

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Też odniosłem wrażenie, że Thomas zagrał świetne zawody. Griezmann z Costą w ataku w przyszłym sezonie, błagam! Z takim zaangażowaniem jak dzisiaj rozmontowaliby każdą defensywę.

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

I na Eurosporcie, i na TVP jest Salzburg-Marsylia... Co za żenada...

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Moim zdaniem każdy z Was ma trochę racji.

1. Tak, tego często nie da się oglądać
2. Tak, potencjał takich piłkarzy jak Griezmann, Koke, Carrasco czy Saul jest niewykorzystywany w 100%, bo w ekipach grających ofensywny futbol mieliby lepsze liczby.
3. Tak, Simeone ma taką samą taktykę od lat i ona nas doprowadziła do miejsca, w którym jesteśmy.
4. Tak lepiej wygrać 5 spotkań po 1-0 i jednym celnym strzale, niż dwa zremisować 3-3, dwa wygrać 5-4, a jeden przegrać 4-5

Wszyscy by chcieli żebyśmy każdy mecz grali taki jak wygrane Derby 4-0, ale podejrzewam, że nasz sztab też by tego chciał. Tak się po prostu nie da.
Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i to co kiedyś było dla nas nierealne (czyli regularne 3 miejsce w lidze, prawie zawsze minimum ćwierćfinał LM, z jednym, obecnym wyjątkiem, mnóstwo pucharów w krótkim czasie, dwa finały LM) teraz jest dla wielu na porządku dziennym i kolejne trzecie miejsce, kolejny ćwierćfinał LM czy CdR nie cieszy jak wcześniej.
Ale pamiętajmy gdzie byliśmy w momencie, w którym przychodził Simeone, co zrobił z tą drużyną i po prostu mu zaufajmy. Zasłużył na to jak nikt.

majer
Komentarzy: 243
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Patrząc na to co dzieje się w Londynie, matematyczne szanse mogą już dzisiaj przekształcić się w czysto iluzoryczne. Zastanawia mnie czy jakbyśmy odpadli z LM już teraz, to czemu posłużyłaby reszta sezonu. Walce za wszelką cenę o mistrzostwo lub puchar, początkowi sporej, nieuniknionej przebudowy, czy spokojnemu dograniu sezonu do końca, bez większych emocji.

Jeśli ostatnia opcja miałaby wejść w życie pojawić się może pytanie, które najbardziej mnie martwi. Co na to Saul, Koke, Oblak, Griezmann, Carrasco, Gimenez, Correa? I czy na pewno większość z nich od września miałaby motywację żeby walczyć znowu od początku...

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski