AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 sierpnia 2017, 20:24. Na stronie przebywa 538 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Gofer


Profil użytkownika Gofer

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Gofer
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 18.09.2012; 00:00
  • Punktów: 815
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 208
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 8 dni temu

To Cerci miał u nas źle? Niestety nie widziałem meczy z jego udziałem, ale wydawało mi się, że kibice traktują go jak taką słodką pierdołę. Wiecie, oklaski przy każdym kontakcie, skandowanie nazwiska po każdym strzale itd.

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 9 dni temu

Mam wrażenie, że u nas każdy bramkarz jest topowy, a to dzięki świetnej obronie i taktyce Cholo. Już przy Courtoisie się to zaczęło, później passę kontynuował Moya, teraz Oblak. Każdy miał świetne statystyki, z tej trójki tylko Moya nie zdobył trofeo Zamora, ale to bardziej kwestia niesamowitej wtedy Barcelony, nie wyższości Claudio Bravo nad Miguelem.

Oczywiście jestem całym sercem za tym, żeby Jan został z nami na lata, ale nawet jeśli PSG wydrze nam go za te 100 czy 150 minionów euro, nie będzie to powód do płaczu. Udało się 3 (a nawet 4) razy z rzędu, i tym razem ktoś godny wskoczy między słupki. Zwłaszcza, że Moya wciąż jest z nami.

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 9 dni temu

Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć go z powrotem u nas. Czy dałby radę grać na poziomie mimo nienawiści ze strony kibiców itd. Wiecie, taki pełną gębą syn marnotrawny, nie takie drobne błędy pokroju Tiago i Filipka.

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 17 dni temu

Mam nadzieję, że Diego nie pęknie i nie ucieknie gdzie indziej. W zeszłym sezonie popełniliśmy błąd, przeciągając rozmowy w nieskończoność i skończyliśmy z Gamoniejro, ale teraz mamy sporo czasu na negocjacje, co za różnica czy Costa zacznie u nas trenować w połowie sierpnia czy na początku września, skoro i tak grać do stycznia nie będzie? Trochę cierpliwości, a wszyscy – może poza Chelsea – na tym zyskają.

Alternatywna z założenia jest inna, nie trzeba tego podkreślać.

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 21 dni temu

Ktoś tam w urzędzie jest kibicem Realu Madryt... Gdyby w Polsce przez takie pierdoły zawieszana sprawy urzędowe (dobra, czasem się to zdarza), to większość firm już by nie istniała.

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 25 dni temu

"Po blisko dwóch latach życia jako kibic, naprawdę przyjemnie jest czuć ból w nogach po intensywnym treningu."
Było jak było, ale przynajmniej nie opowiada głupot, że kazali mu za dużo biegać. Niech mu się wiedzie, fajny piłkarz, oby mu jeszcze coś wyszło w karierze.

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 27 dni temu

Fatalne zdjęcie, aż mi serce mocniej zabiło, kiedy zobaczyłem buźkę Javiera bez kolorów. Na szczęście to tylko transfer. Niech mu się wiedzie, liczyłem na niego bardzo i mam nadzieję, że w końcu znajdzie swoją niszę.

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

Nowocześnie? To wygląda jak pokrowce PKSów z lat 90 :v

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

@Majer - w FIFAch tak było, w FM pewnie też.

Gofer
Komentarzy: 208
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Nosić nikt nie broni :P

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski