AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 października 2017, 13:40. Na stronie przebywa 518 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Gofer


Profil użytkownika Gofer

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Gofer
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 18.09.2012; 00:00
  • Punktów: 865
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 218
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 20 dni temu

@Dylan - ciężko się z tym spierać, chociaż z drugiej strony Griezmann przechodził obok większości meczów. Z Chelsea widać go było tylko po włosach, przy karnym i jednym odbiorze (fakt, pięknie się cofnął, ale poza tym był bezbarwny) i ogólnie jakiś był dla mnie nijaki. Corea z kolei zachwyca mnie prawie cały czas, brakuje tylko odrobiny... nawet nie umiejętności czy szczęścia, raczej doświadczenia i ogłady. Ale może to kwestia zróżnicowanych oczekiwań wobec obu panów.

Tak czy siak głos na Jana – jak uważam, że u nas na bramce mógłby stać Pawełek bez straty na jakości – większość zawdzięczamy dobrej organizacji defensywy – tak we wrześniu zamiast obrońców można było porozstawiać tyczki.

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 20 dni temu

Jak co miesiąc, niemniej nominacje dla Antoniego i Tomasza, a brak dla Anioła? Drukujesz ich zdjęcia, podrzucasz i nominujesz tych, którzy upadli na biurko twarzami do góry, czy robisz automatyczny konkurs jedenastek w fifie?

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 20 dni temu

@johny - o nie, nie, nie! Mów co chcesz, ale Mandżur był idealnym napastnikiem dla nas i na ile grał, na tyle się prezentował. Dalej pamiętam jego start u nas i wolę walki. Nieporozumieniem to była jego odsprzedaż.

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 20 dni temu

A gdzie Angelito?!

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 26 dni temu

Powinno być niedoceniony, niedowartościowany by był, jakby czuł się gorszy od innych, co DC raczej nie grozi.

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 29 dni temu

Może przez brata wstydzi się nazwiska?

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

@kvrol - faktycznie, biję się w pierś. Co prawda poprawnie zauważyłem analogię do Latynosa, ale z kolei tutaj też wielką literą. Azjaci to z kolei nazwa mieszkańców kontynentu, nie członka rasy (podrasy?) ludzkiej.
Tak czy siak przepraszam, mój błąd.
A niemożność nazywania Murzynów Murzynami można tłumaczyć tym, że obecnie odchodzi się od podziału na te nieszczęsne (pod)rasy ludzkie, jednak w dalszym ciągu to dalej poprawna i nieobraźliwa forma. Tym razem już w oparciu o SJP PWN.

A że Thomas jest kocurem wiadomo od końcówki poprzedniego sezonu i nie ma się co dziwić. Zaskakujące jest to, że gra aż tak dobrze i mam nadzieję, że to nie jakiś jednorazowy wyskok.

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

Niewlasciwe jest tylko pisanie murzyn wielka litera. Oburzajace jest to dla tych, ktorzy za wszelka cene bronia poprawnosci politycznej - w naszym kraju bycie czarnym to cos, co wyroznia danego osobnika. Nikt nie ma problemow z okresleniem latynos, prawda? A o bialych nie piszemy, ze sa biali, bo dla nas to norma.

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

To dla nich problem wizerunkowy, jeśli puszczą go za 45+10 milionów euro, jak to będzie wyglądało? Jeden z najlepszych strzelców ligi angielskiej i mistrza Anglii odchodzi za bezcen gdzie mu się podoba, bo tak zadecydował – strzelił focha i zarząd się ugiął. Nie można sobie na to pozwolić, na miejscu Romka i kolegów też postawiłbym warunek – wracasz, robisz co każemy i wtedy polubownie rozwiązujemy kontrakt. Jeśli puszczą go bez posypania głowy popiołem będzie to jasny sygnał, że każdy może odstawić pajacerkę i wymusić tani transfer.

Gofer
Komentarzy: 218
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Ta kartka była podsumowaniem jego występu jako napastnika. Dało się odnieść wrażenie, że nie ma na boisku Antosia, a jest Filipek – tak zasuwał w defensywie. Fajnie, ale mógłby popracować też z przodu.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski