AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 19 listopada 2018, 19:20. Na stronie przebywa 259 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika dalmare


Profil użytkownika dalmare

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: dalmare
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 26.07.2014; 22:27
  • Punktów: 95
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 18
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 14 dni temu

Nie było w składzie Godina, wtedy obrona gra gorzej. Warto przyjrzeć się jak padł 1-1, tego można się uczyć: Carrillo z Tarinem skupiają uwagę, Tarin cofa się na puste miejsce by przyjąć centrę, Carrillo obiegiem melduje się w 5tce i wbija podanie Tarina.

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 1 miesiąc temu

"Dużo kreowaliśmy czy..." itd- Kibicu, jak pragnę zdrowia...
>
footballfullmatch.com/uefa-cha
mpions-league/atletico-madrid-
vs-club-brugge-03-10-2018/

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Jakie "wkrótce". Znane już "prędzej czy póżniej" i komplementy dla Italii i Florencji, babcia ich była z Roccamonfina, prov. Caserta (pod Neapolem), a pytania zadawała włoska LaGazzetta dello Sport.

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Liczyłam że się odwołają, nisko oceniłam tutejsze opinie o sytuacji z Griezmannem.

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

"A co ma zaangażowanie do personaliów?..."
Właśnie, co? bo nie wpadłabym na pomysł by wypisywać, że "zaangażowanie i zmiana nastawienia", a nie znacząca korekta personalna, ma być sposobem na przyszłą konkurencyjność wobec Realu.
A przede wszystkim- niezła czelność te bzdury o niezaangażowaniu, wyślij kawalerię na czołgi a gdy polegną obrażaj. Real zagrał tym razem nieprzewidzianie nadzwyczajnie, takową ma głębię potencjału, i na aż taki Real po prostu nie byli dość mocni: brak im taranu i rzeczywistych skrzydłowych, nie istnieje prawa strona, nie ma personaliów na boczne pionowe pary, Koke na prawej bo tam pożary, 21 i 9 to nie ta liga, Carrasco i Griezman to lekkozbrojni, a Real nieoczekiwanie stawiał betonowy mur przed 16ką; zmiennicy Atletico obniżają poziom, podczas gdy zmiany Realu to dodatkowa jakość. Pogląd przeciw poglądowi, nikt nie oczekuje odpisywania.

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

"...Brakowało zaangażowania (...) Tu potrzeba zmian nastawienia..."
Co upoważnia kogokolwiek do zarzucania im "braku zaangażowania" wczoraj? Zdajesz sobie sprawę że ze składu dostępnego na ów mecz z wyjątkiem Godina, może Filipe, Koke nikt nie zasiadłby nawet na ławce u rywala?

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

4. miejsce jest zabezpieczone? nie, zatem zamierzają je asegurar.

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Jak komandos przesłuchiwany przez wroga: "Nazywam się Yannick Ferreira Carrasco i noszę numer 10" :)
---
"...ktoś powinien dosadnie powiedzieć, że gramy żle..."- Trudno przypuszczać że nikt u nich tego nie powiedział. Chyba nie postulujesz by mówili to "Marce" na prezentacji Nike.

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

"...Może warto było przejść na 3-5-2 Conte, które w Chelsea się sprawdza?.."-
Moduł z 3ką z tyłu to osobna specjalizacja, nie skacze się w niego nie znając go, z powodu passy strat przez topową drużynę, w sytuacji spadku formy podstawowych graczy, kontuzji, i ułomnej formacji ataku. Conte ma wyszlifowaną grę 3ką z tyłu od 2011/12: Juventus, Repre, Simeone nie.
Do gry 3ką z tyłu trzeba w składzie większej liczby śr.obrońców niż z 4ką, potrzebna wyjściowa 3ka z charakterystyką reżyserującego środkowego jak Bonucci (lub Luiz).

Atleti są w trakcie serii strat 14 pnktów w 7miu kolejkach, z zerem z przodu. Oprócz ostatniego kuriozalnego Villarreal-Atletico, gdzie wystąpiły błędy w defensywie, bezpośrednią przyczyną 7miu strat jest brak goli, spowodowany brakiem wyników napastników i ostatnio upadkiem formy kreatywnych pomocników. Tak widzę fakty, a oczywiste, że widzi dokładniej sztab zawodnicy.
Juventus był rok temu 12ty w tabeli po 10ciu kolejkach, 7my po 12tu, 4 ty po 18tu, 2gi po 24ch; zawirowanie spowodowane było odejściami (Tevez, Vidal) i przyjściami nowych (np Alex Sandro kupiony za 26 mlnów z Porto opornie zdobywał skład, w 2015 miał mn.więc. tyle minut co obecnie Gaitan). Userzy wówczas pomiatali Allegrim mimo mistrzostwa poprzednio i oczywistych argumentów na bieżąco.
Moduł z 3ką z tyłu jest wyszydzany przez userów gdy tylko drużyna tak grająca ulegnie grającej 4ką.
Naraz jest chwalony, gdy Conte mając w Chelsea odpowiednich graczy do 3ki z tyłu i- co istotne- 3ki z przodu (Hazard-Costa-Pedro) wydobył Chelsea, zmniejszając liczbę traconych uprzednio (przy tak dobrym GK i obrońcach) goli.
Widzę inaczej problem Atletico, niż autorzy proponujący przejście na moduł Chelsea, którym jest co istotne nie 3-5-2 a 3-4-3, czy "inny system gry w którym Correa czy Partey mogliby być kluczowymi", ci zawodnicy muszą uczyć się nie podawać rywalowi na poziomie Primera, nie zaś oczekiwać zmiany systemu gry (nie wiem czy oznacza on dla autora ustawienie, taktykę 'przyjmować-kontrować', czy inn).

"...Cholo przywiązał się do nazwisk..."- Czyta się takie sformułowanie ustawicznie gdy idzie nie po myśli kibiców; jest ono zarzuceniem trenerowi irracjonalnych decyzji, co nie może być prawdziwe u trenerów klasy Conte, Allegriego, Simeone. Zarazem user pochwalił Conte w Chelsea- gdzie nie zmienił on ani jednego gracza odkąd przeszedł na 3-4-3, podczas gdy zmienia Simeone.
(Charakterystyka Chelsea w whoscored:
"Chelsea's Style of Play
Consistent first eleven...")
Również sformułowanie "rywale nauczyli się gry Atletico" jest dla mnie puste, ponieważ rywale znają też grę Realu, Barcy, Sevilli, Juventusu czy Napoli- rzecz w tym na ile dobrze ta gra jest stosowana.

Drużyna obchodząca nas ma problem i pod szczególnie jaskrawo prezentującym to meczem Villarreal-Atletico rozmaicie reagujemy. Widzę problem w braku egzekutora (co pozostanie do 2018), i w spadku form indywidualnych rzutującym na formę zbiorową- to zaś może rozwiązać trener z zawodnikami, kibice nie znają powodu spadku formy, mogą tylko zastanawiać się nad swoimi postulatami zanim je ogłoszą.

dalmare
Komentarzy: 18
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

:)Lubimy sobie popisać? to odreagowanie. "Mając zawodników jakich mamy, w formie jaką mają" możemy (kibice) robić jedną rzecz: czekać aż smok wielogłowy (tzn. forma) przybierze inną postać, wskutek działań sztabu szkoleniowego czy mimo nich. Trener który rozwinął Griezmanna, przesunął go w światło bramki- nie tłumi indywidualności graczy; robi swą robotę diagnostyczną i "klei z tego co ma w rękach" choć wg kibiców wymaga oświecenia. Należy zachować spokój, forma jest w ciągłym ruchu; możemy uczyć się obserwując. Byłam świadkiem miesięcy lżenia Antonio Conte jako 'nie mającego papierów' na selekcjonera.

:)Domniemania "może w innym systemie gry np. właśnie Correa czy Partey mogli by być kluczowymi zawodnikami drużyny. Ale tego się nie dowiemy, bo na zmiany się nie zapowiada..."- nie skomentuję; "tego się już dowiedzieliśmy", każdy fan ma taką wiedzę o ludziach 'swej' drużyny jaką sobie jest w stanie zdobyć.
Nie wiem co stoi za słowami "w innym systemie gry"- ustawienie, role? te są płynne w piłce dążącej ku totalności; taktyka na dany mecz? przyjmować/ rozpoznawać/ kontrować/ czyhać na błąd- świetna taktyka niemal powszechna, jakieś siły i faktory sprawiają że wyszła wczoraj Villarrealowi, nie wyszła Atletim; te mechanizmy chciałoby się przeniknąć, jeśli kto ma szanse je zdiagnozować to sami zawodnicy z trenerem.
---
"Brakuje nam intensywności"- kot któremu coś dolega nie bawi się. Coś im jest; możemy tylko czekać.
"Cieszę się, że nie mogłem obejrzeć..."- gryzłabym się nie znając zdarzeń meczu, w którym mojej drużynie przydarzyło się zaskakujące samounicestwienie.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski