AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 marca 2019, 04:36. Na stronie przebywa 286 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika dalmare


Profil użytkownika dalmare

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: dalmare
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 26.07.2014; 22:27
  • Punktów: 125
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 24
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 4 dni temu

Atleti, mający w akt. sytuacji kadrowej siłę na bronienie 3ciego miejsce w LaLiga, nie wiedzieli że nie mogą wygrać meczu na Stadium.
Histeria parcia zarządu na wygranie wreszcie LM osiągnęła w Turynie apogeum, dla tego celu odrzucono poprzednią politykę kadrową i cnoty wstrzemiężliwości.
Pilnujący linii kariery Portugalczyk, od dawna biznesmen obok tego że piłkarz, podał ramię trenerowi i zadbał, by zbiór jednostek wszelkiego pochodzenia (tak odmienny od dawnego Ital-Juve tożsamego z włoską Repre): od dobrych niemieckich najemników po urażonego Argentyńczyka, zjednoczył się wokół celu. Mógł dać Juventusowi hattricka o ile wszyscy będą pracować ku temu, cel CR pokrywał się z celem Allegriego, obaj ustawili ku temu każdego kto miał rolę do odegrania.
Ronaldo motywował poszczególnych wykonawców, przypominając role nawet w tunelu przy wychodzeniu na boisko.
Tymi, którzy nie musieli być przez niego motywowani, byli Włosi Spinazzola i Bernardeschi: świadomi szansy po tym jak pierwsi wybrani Allegriego w Madrycie razili brakiem szybkości; nikt nigdy też nie musi motywować Chielliniego. Jestem przekonana, choć nie ma na to dowodu, że potrzebny do (publicznie żądanego) hattricka Ronaldo karny został przygotowany z Bernardeschim, pewnie też z Cancelo i Spinazzolą, graczami z rolą szybkich wtargnięć w pole karne.
Dokładna taktyka jest właściwa Allegriemu, wreszcie otrzymał absolutne wsparcie rozpisane na role, a pilnował tego osobiście CRonaldo.
Cholo ma naturalną więż z drużyną lecz w żołnierskiej naturze aż taka aranżacja szczegółów się nie mieści.
Do zaskoczenia, i słabej passy jaka trafiała się Atletim nieraz w sezonie i trafiła się w Turynie, dopisałabym sumę negatywnych rozstrzygnięć mieszczących się w marginesie interpretacji sędziowskich: nie każdy anulowałby gol Moraty, nie każdy podyktowałby karny na Bernardeschim (choć wobec zaproszenia przez Var do monitora w pierwszym wypadku, i braku zaproszenia w drugim może tacy byliby w mniejszości).

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Po MŚ MUnited wykładało klauzulę i angaż 9 mln rocznie.

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 3 miesiące temu

Pod meczem pisze się o meczu, zwłaszcza tak ważnym: o przejście lidera, dramatycznym przez brak filaru defensywy, zejście z kontuzją napastnika, konieczność przetrzymania determinacji (takiego) rywala po stracie przezeń gola.
Jeśli jak twierdzisz nie jesteś na tyle zaangażowany by mecz cię poruszył i by o tym napisać, to po prostu nie spamuj w odpowiedzi na wyimaginowane skrzywdzenie.

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 3 miesiące temu

Faktycznie dziwi mnie że na stronie klubowej pod Atletico-Barcelona kibice aktywują się dopiero z powodu mojego komentarza. " Dziwi Cię to?" Tak.
"...Strasznie mnie dziwi po co te komentarze i chęć wywyższenia się intelektualnego na tle 'szarej masy' kibiców tego forum, która aż bije z tych kilku, przeszytych wyszukanym słownictwem..."- <Żebyście tyle uczuć i weny oddali dramatycznemu meczowi swego zespołu nie byłoby zdziwienia i komentarza.

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 3 miesiące temu

"I co takiego złego jest w tej wypowiedzi..."- Nie napisano że w wypowiedzi jest coś złego; błąd dyskusji zwany rozszerzeniem.
"...co takiego złego jest w tej wypowiedzi, biorąc pod uwagę, że większość spotkań nie da się oglądać..."- < W tym zdaniu kilka na raz błędów dyskusji: poza przypisaniem rozmówcy niewypowiedzianych treści, odwołanie się do argumentu rzekomego stanu ogólnego.
Prawda obiektywna: percepcja zależy od poziomu świadomości; tak w przypadku odbioru sztuki, meczu, jak każdego obserwowanego zdarzenia i zjawiska.
Tu, w przypadku obu wpisów, dziwi mnie autorytarność, i brak wyczuwalnej więzi; wielu odbiera inaczej skoro na Wanda przychodzi po 60 tysięcy kibiców.

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 3 miesiące temu

"Mecz nudny jak flaki z olejem (...) Mecz bez historii."- jaka świadomość taka percepcja

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 4 miesiące temu

Nie było w składzie Godina, wtedy obrona gra gorzej. Warto przyjrzeć się jak padł 1-1, tego można się uczyć: Carrillo z Tarinem skupiają uwagę, Tarin cofa się na puste miejsce by przyjąć centrę, Carrillo obiegiem melduje się w 5tce i wbija podanie Tarina.

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 5 miesięcy temu

"Dużo kreowaliśmy czy..." itd- Kibicu, jak pragnę zdrowia...
>
footballfullmatch.com/uefa-cha
mpions-league/atletico-madrid-
vs-club-brugge-03-10-2018/

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 6 miesięcy temu

Jakie "wkrótce". Znane już "prędzej czy póżniej" i komplementy dla Italii i Florencji, babcia ich była z Roccamonfina, prov. Caserta (pod Neapolem), a pytania zadawała włoska LaGazzetta dello Sport.

dalmare
Komentarzy: 24
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Liczyłam że się odwołają, nisko oceniłam tutejsze opinie o sytuacji z Griezmannem.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski