AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 sierpnia 2017, 20:19. Na stronie przebywa 528 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Chillmos


Profil użytkownika Chillmos

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Chillmos
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 09.04.2012; 00:00
  • Punktów: 10895
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 2446
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 6 dni temu

Fajnie się chłopaki zaprezentowali. Dużo było szybkiej gry z klepy na niedużym obszarze. Mogę jedynie powiedzieć, że Thomas nie jest jeszcze zawodnikiem na pierwszy skład, ma dość dużo strat. Correa marnie. Miał kilka piłek z których powinien coś więcej wykrzesać.

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 6 dni temu

Jasne jasne, po prostu myślałem, że ewentualnie te 2 dni pod rząd zostaną rozegrane przy dużej liczbie zmian. Ale sprawdzenie dwóch "różnych" składów wydaje się w tym wypadku sensowniejsze.

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 6 dni temu

Z chęcią bym obejrzał jakąś powtórkę i zobaczył jak się chłopaki prezentowali. Czy brak zmian może świadczyć o tym, że Cholo testuje taki wariant na pierwszy mecz za tydzień, a jutro z Leganes zobaczymy inną konfigurację?

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 7 dni temu

No i dobre.

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 9 dni temu

Nie od dziś wiadomo, że w Atleti Cholo młodym nie jest łatwo. W mojej opinii młodzi powinni dostawać minuty, bo gdzie indziej mają nabywać doświadczenia jak nie w meczach o stawkę? Uważam, że należy ryzykować, stawiać na młodych, szukać eksplozji talentów i budować zespół zarówno na podstawie doświadczonych jak i młodych zawodnikach.

Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale Cholo ma specyficzne podejście. Zawodnicy nie mają tak dużych możliwości do popisu indywidualnym zdolnościami, odejściem od schematu, wzięciu odpowiedzialności na siebie i zrobienie czegoś samodzielnie. Owszem, najważniejsze są odbiory, utrzymanie piłki, brak strat, ale myślę, że tacy młodzi zawodnicy muszą dostawać czas, muszą nabierać pewności, czuć swój udział w zwycięstwach.

@Lamberry W ogólnym kontekście nie jest to dobre, że tyle młodych nam się wymyka, ale obiektywnie patrząc Vietto jest po prostu słaby i nie zachwyca, a dostał wiele minut. Manquillo jest przeciętniakiem i na wypożyczeniach też nic wielkiego nie pokazał, Kranevitter to samo, Olivera ciężko było u nas wpasować, a Theo...

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 9 dni temu

Zakładając grę czymś na kształt 4-4-2 zastanawiałem się kto z czwórki Torres/Gameiro/Vietto/Correa mógłby grać. Sytuacja Torresa jest raczej stabilna, gra słabo, często przechodzi obok meczu, ale czasem coś uda mu się strzelić. Według mnie jego obecność na boisku powinna zostać bardzo ograniczona, ale wiemy, że i tak będzie dostawał minuty. Gamerio? Nie daje jakości, zwykle nic nie wnosi i jeśli nie pokaże nic dobrego to pewnie będzie rzadko grał. Tutaj zostało dwóch młodych: Correa i Vietto. Z tym pierwszym może być problem, bo niby talent jest ale coś tu nie gra. Skuteczności nie ma, tak jak Dylan napisał na SB dużo strat. Pewnie większość spodziewała się po nim więcej, tym bardziej, że dostał trochę szans. W każdym razie jest bardzo niepewnym ogniwem. Tutaj dochodzi jeszcze Vietto i byłem pewien, że do stycznia powinien zostać, ale jednak Cholo nie widzi go w swoich planach. Nie jestem jego zwolennikiem i wątpię aby dał nam jakąś dodatkową jakość, nawet w przypadku gorszej sytuacji kadrowej, więc uważam, że jego sprzedaż jest raczej dobrym rozwiązaniem.

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 10 dni temu

Jedyne co mi przychodzi na myśl to "xD".

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 12 dni temu

@borda
A to nie jest tak, że oni po prostu muszą zapłacić karę lub na przykład pieniądze za udział w LM im zostaną zabrane. Bo z tego co się orientowałem FFP działa po fakcie a nie zabrania transferu. Jeśli jest tak jak napisałem to finansowe kary chyba są dla nich do przełknięcia.

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 12 dni temu

Fakt, umknęło mi to, bo pisząc to myślałem jak w najbliższej połówce sezonu będzie obsadzone miejsce w formacji ofensywnej obok Griezmanna.

Chillmos
Komentarzy: 2446
Newsów: 0
Dodano: 12 dni temu

Dokładnie. Tak jak pisałem wczoraj na SB jest to brak gospodarności i dziwię się, że w ogóle takie informacje wypływają.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski