AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 30 kwietnia 2017, 22:31. Na stronie przebywa 763 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Chillmos


Profil użytkownika Chillmos

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Chillmos
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 09.04.2012; 00:00
  • Punktów: 10560
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 2379
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 9 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Brak szacunku wobec Redaktora, żart bardzo niskich lotów.
Chamskie zachowanie wobec Redaktora, totalny brak szacunku.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 2 dni temu

@DoMs w Fifie 2002 nie było Atleti z racji przebywania w Segundzie ;) W moim przypadku była to fifa 2003 a konkretnie ciekawość związana z nowymi zespołami, które pojawiły się w lidze. ( które oczywiście awansowały, bądź spadły, ale wtedy te zasady były mi jeszcze obce).

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 4 dni temu

@Jaro95 Spokojnie. To tylko jeden mecz. Niesmak pozostał, niemniej jednak w nie należy na tej podstawie stwierdzać jak Atleti zaprezentuje się w następnym meczu ligowym czy LM. Optymistycznie nie wyglądała postawa w tym spotkaniu, ale jak zagramy Las Palmas czy Realem to zupełnie co innego. Wydaje mi się, że ten Villarreal był taką wpadką, ale wpadką, której nie powinno być, szczególnie w takim momencie.

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 4 dni temu

Trochę nie rozumiem Waszego optymizmu i takiego oczywistego przyjęcia zaistniałej sytuacji. Przed meczem Realu z Barceloną myślałem, że w przypadku wygranej Realu nawet jesteśmy w stanie dogonić Barcelonę i zająć drugie miejsce. Nie jest to istotne, ale chyba miło być drugim i to przed jedną z dwóch wielkich drużyn? To tak tytułem wstępu, bo nadzieje szybko zostały rozwiane. Tak jak pisałem wcześniej nie możemy odpuszczać na żadnym froncie i grać w lidze i LM na pełnych obrotach... no i zagraliśmy. Bo zagraliśmy naprawdę intensywne spotkanie. Dawno nie widziałem Atleti, które by miało tyle strzałów, okazji na bramkę. No ale co z tego? Brakowało pomysłu, wykończenia, kogoś kto by to pociągnął i zamknął całą sprawę. Chyba bym wolał totalnie bezpłciowe Atletico, które nic nie zagrało. Jak można zmarnować taki potencjał, wiedząc, że teraz tylko zwycięstwa wchodzą w grę? No jak dla mnie to wielkie rozczarowanie. Znowu musimy gonić żeby zachować spokojny dystans do Sevilli mając na karku turboważne spotkanie w LM.

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 4 dni temu

Brawo...

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 5 dni temu

Villarreal się często gubi. Szkoda, że żadna z akcji nie została wykorzystana. Takie solidne 2:0 po pierwszej połowie już mogło być.

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 5 dni temu

W żadnym wypadku nie należy się rozluźniać. Partido a partido. Udało się wyprzedzić Sevillę, ale najważniejsze by tą przewagę utrzymać. Dlatego mimo nadchodzącego arcyważnego spotkania z Realem chłopaki muszą podejść do Villarrealu całkiem poważnie i nie oszczędzać się. Mecz może być dość trudny dlatego 1:0 wziąłbym w ciemno.

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 8 dni temu

Brawo Oblak. Baptistao szybko ukróciłby naszą radość.

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 8 dni temu

Gramy bardzo przeciętnie. Przydałaby się ktoś kreatywny i szybki z przodu. Torres niestety plącze się z piłką, odpuszcza walkę i tragicznie wykańcza.

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 10 dni temu

Wszystkie ekipy są silne, a patrząc na obecny dwumecz z pozoru słabe Lester może sprawić dużo kłopotów. Mimo wszystko wolałbym Monaco patrząc na to w jakim są gazie. Juve jest bardzo mocnym przeciwnikiem a Real gra dość efektywnie. Myślę, że nawet dla samego widowiska dobrze by było, aby te dwie drużyny się razem spiknęły.

Chillmos
Komentarzy: 2379
Newsów: 0
Dodano: 12 dni temu

Żeby nie grać od początku w osłabieniu, dodajemy jeszcze Carrasco :)

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski