AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 czerwca 2017, 20:37. Na stronie przebywa 559 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Chillmos


Profil użytkownika Chillmos

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Chillmos
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 09.04.2012; 00:00
  • Punktów: 10725
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 2412
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 2 dni temu

@Correaa Przecież Gaitan prezentuje się fatalnie i jeśli będzie możliwość sprzedać go w najbliższym czasie (ale chyba dopiero po zakończeniu bana) to należy to jak najszybciej zrobić.

Odnośnie Sandro. Przecież idzie do Evertonu, to o czym w ogóle mowa? IMO za te 6 mln to by był świetny transfer.

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 2 dni temu

Z Correą to jest ciekawa sytuacja. Z jednej strony widać, że ma technikę, potrafi zachować się w polu karnym, ale z drugiej strony wielokrotnie też przechodzi obok meczu nic nie dając. Spodziewałem się, że to będzie takim zawodnikiem, który właśnie dzięki swoim umiejętnością będzie potrafił zaważyć sam o losach spotkania. Z drugiej strony czas jaki dostaje. Nie można powiedzieć, że dostał go mało, bo miał swoje minuty, ale według mnie nie było widać znaczącego progresu z meczu na mecz, eksplozji talentu. Być może gdyby grał gdzie indziej, pod skrzydłami bardziej "luzackiego" trenera, gdzie można pozwolić sobie na więcej indywidualizmu i nie trzymanie się szablonu szybciej mógłby wejść na wyższy poziom. Niby 22 lat to nie jest dużo, ale z drugiej strony ileż można czekać, dorastać do gry i nabierać doświadczenia. Wielu zawodników w tym wieku już szalało w wielkich klubach. Jeśli go sprzedadzą to będzie mi szkoda, ale może to dla niego lepiej bo jest szansa, że gdzieś indziej szybciej zatrybi.

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 4 dni temu

Rozsądny ruch z jego strony jeśli chce pograć. Z chęcią bym widział Sandro zamiast Torresa. Mam nadzieję, że rola Torresa będzie coraz mniejsza bo niestety próżno szukać jakoś w jego grze.

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 8 dni temu

Zakaz ma ich trzymać na odległość, więc nawet nie wiem jak bardzo by chcieli być razem to złamali prawo. No po prostu geniusz...

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 11 dni temu

Super przydatna informacja :)

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 12 dni temu

Wszystko jest strasznie pompowane. Tak wielkie kwoty rzucane są z łatwością. Wystarczy, że jakiś młody gracz zabłyśnie a bogate kluby lekką ręką od razu wykładają o dużo za dużo. Do tego dochdzą kampanie reklamowe, umowy, pośrednicy, agenci sportowi itd. Tak a propo to Chińczycy ostatnio proponowali 200mln za Ronaldo.. Mi się to w głowie nie mieści.

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 15 dni temu

Mam jakieś dziwne wrażenie, że będzie grał piach jak Gameiro i te 40 mln...

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 20 dni temu

Świetna wiadomość.

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 20 dni temu

Bramkarze - nie ma o czym mówić
Obrona - o prawą stronę możemy być spokojni, bo jest Vrsaljko, który się prezentował całkiem dobrze i razem z Juanfranem walczą o jedenastkę. Jeśli Lucas zostaje to środek bez zmian i jedyna lewa strona pozostaje niezabezpieczona, ale załóżmy, że Filipę będzie nadal w rewelacyjnej dyspozycji a dodatkowo pozstanie Lucasa daje nam awaryjnego zmiennika. Nie jest źle.
Pomoc - Koke, Saul i Carrasco to świetny materiał i trzon drużyny ale tak poza tym nic nie mamy. Jest oczywiście Gabi, ale w tym sezonie myślałem, że zostanie sprowadzony jakiś młody zastępca naszego leciwego kapitana celem wdrożenia go do gry. Gaitan gra piach, Thomas jest dość niepewny i ciężko o podstawową jedenastkę dla niego. Augusto crackiem nie jest, a nie wiadomo jak będzie po kontuzji. Z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić by Kranevitter nieźle zaskoczył. Ciekaw jestem Joty, ale nauczony doświadczeniem bez szału.
Napastnicy - W przypadku banu transferowego dobrze, że mamy Griezmanna. Gameiro nic nie gra. Torresa też już nie można liczyć jako kluczowego zawodnika. Correa niestety zawodzi. Spodziewałem się po nim zdecydowanie więcej. To nie jest kwestia minut, bo nie dostawał ich mało. Vietto? Raczej nie..

Generalnie nie ma co się załamywać, ale będzie ciężko.

Chillmos
Komentarzy: 2412
Newsów: 0
Dodano: 25 dni temu

Z tego co pokazuje rojadirecta.me można się jakiejś transmisji spodziewać.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski