AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 21 kwietnia 2018, 02:12. Na stronie przebywa 105 kibiców.
Strona głównaSaúl Ñíguez: Damy z siebie wszystko, aby kibice by...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Saúl Ñíguez: Damy z siebie wszystko, aby kibice byli z nas dumni

08.05.2017; 22:25, Manian

Atlético opublikowało wideo z Saúlem Ñíguezem, który odpowiedział na kilka pytań związanych ze środowym rewanżem z Realem Madryt w ramach półfinału Ligi Mistrzów. Podopieczni Diego Simeone podejmą starania o odrobienie strat z pierwszego pojedynku przegranego 0-3. Pomocnik zdaje sobie sprawę z trudności wyzwania i podkreśla znacznie wsparcia kibiców.

 

Jakie myśli przechodzą przez głowy zespołu przed rewanżem?

- Pierwszy mecz skomplikował sprawy i sprawił nasze zadanie bardzo trudnym, ale zagramy przed własną publicznością, co jest atutem. To mecz, w którym musimy dać z siebie wszystko, aby kibice mogli być z nas dumni niezależnie od awansu lub jego braku. Będą dumni jeśli zagramy najlepiej jak potrafimy. Myślimy pozytywnie i spróbujemy awansować.

 

Jak ważna może okazać się publiczność na Calderón?

- W tym meczu musimy zagrać w dwunastu. Kibice wiedzą, że są dla nas ważni i w tej specjalnej potyczce potrzebujemy ich. Kibice zawsze są z nami, nawet na Bernabéu w trudnych chwilach. Musimy dać z siebie wszystko, nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla nich. Musimy szanować koszulkę Rojiblancos.

 

Jak podnieść się po porażce 0-3?

- Nie zwariować. Wiemy, że awans jest skomplikowaną sprawą, ale musimy iść krok po kroku. Chcemy zachować czyste konto, bo strata bramki uczyni nasz cel jeszcze trudniejszym do osiągnięcia. Strzelenie gola w pierwszej połowie dałoby nam dużo siły, a kibice byliby poekscytowani. Fani na pewno będą nerwowi. Jak zawsze w tak wyrównanych meczach ważne będą detale oraz głowa.

 

Źródło: „AS”Źródło:

Jakby 100 razy rozegrali ten mecz, to może jeden raz byśmy awansowali. Trzeba wierzyć, że ten jeden raz właśnie się zdarzy jutro.

Jaruzel / 11 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski