AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 czerwca 2019, 10:43. Na stronie przebywa 246 kibiców.
Strona głównaKoke: "To jest finał i nie ma znaczenia, kied...

Koke: "To jest finał i nie ma znaczenia, kiedy dołączyłeś do zespołu"

15.08.2018; 10:40, Kuszlyk

Koke podczas przedmeczowej konferencji odpowiedział na kilka pytań związanych między innymi z najbliższym meczem, przedsezonem czy odejściem Cristiano Ronaldo.

Kolejny finał: "Możliwość zagrania w kolejnym finale jest ekscytująca. Tak naprawdę nie ma znaczenia przeciwko komu gramy w finale, ale z Realem są wyjątkowe. Ale to jest finał - trzeba go wygrać bez względu na rywala."

Optymizm: "Jesteśmy nastawieni optymistycznie, ale musimy zagrać z pokorą. Naszym rywalem jest trzykrotny z rzędu zdobywca Ligi Mistrzów. Musimy zadbać o każdy detal i zagrać jako jedna drużyna, dzięki czemu na boisku ukaże się nasza indywidualna jakość."

Transfery: "Musimy zagrać tym, co mamy do dyspozycji. Moja rada jest taka, by współpracować z resztą grupy. Ta drużyna jest bardzo silna jako całość, a to pierwszy krok do wielu sukcesów."

Przedsezon: "Tak szczerze - był to dla mnie dziwny przedsezon. Widzieliśmy kogoś nowego dzień po dniu. Ale ci z nas, którzy są tu dłużej, wiedzą jak pracować. To jest finał i nie ma znaczenia, czy przybyłeś do zespołu dwa dni temu, czy miesiąc wcześniej. Mentalnie każdy jest przygotowany."

Cristiano: "Cristiano jest znakomitym zawodnikiem i zawsze to udowadniał. Real Madryt ma świetny skład, z czy bez Ronaldo. To nie będzie łatwy mecz i musimy zadbać o szczegóły, by ostatecznie wygrać."Źródło: przedmeczowa konferencja prasowa

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski