AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 27 maja 2018, 01:07. Na stronie przebywa 207 kibiców.
Strona głównaEnrique Cerezo: Finał Pucharu Króla odpowiednim ho...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Enrique Cerezo: Finał Pucharu Króla odpowiednim hołdem dla Calderón

15.02.2017; 16:11, Manian

Prezydent Atlético Madryt, Enrique Cerezo, zabrał głos w sprawie pożegnania Vicente Calderón, który po sezonie zostanie przeznaczony do wyburzenia, a klub przeniesie się na La Peinetę: - Pracujemy nad jak najlepszym pożegnaniem Calderón. Mamy ostatni mecz ligowy z Athletikiem, finał Pucharu Hiszpanii, kocerty… Stadion ma 51 lat i wiąże się z nim wiele wspomnień, zdobytych trofeów i nikt nie ma wątpliwości, że zostanie godnie pożegnany.

 

Pojawił się pomysł nad organizacją spotkania legend Rojiblancos: - Pracujemy nad tym. Mamy jednak finał Pucharu, co według mnie jest odpowiednim hołdem. Szkoda, że my w nim nie zagramy. Myślę, że finał Copa del Rey będzie ostatnim oficjalnym spotkaniem na Calderón.

 

Włodarz po raz kolejny był pytany o Greizmanna, który ostatnio przyznał, że jest szczęśliwy w Madrycie: - On jest tutaj szczęśliwy i mówiłem to wiele razy. W końcu Griezmann to powiedział, bo mnie ignorowaliście. Jest bystry i wie gdzie jego dom.

 

Źródło: „AS”Źródło:

W sumie co innego może powiedzieć? Ciekawe jak duża część kibiców nie uzna za porażkę czwartego miejsca, które pozwoli zagrać na Calderon jeszcze w sierpniu.

kvrol / 1 rok temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski