Dziś mamy:19 March, 2024
13dn.14godz.52min.
13.10 X3.60 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Juvenil A w ćwierćfinale Pucharu Króla

W niedziele odbył się rewanż przeciwko UD Las Palmas, Juvenil A wygrał 3:0 (pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Atleti 1:3). Młodzi piłkarze zagrali mecz bardzo kompletny.  Grali bardzo wysoko, nie dopuszczając rywala do piłki. Pierwszego gola w 21 minucie, strzelił Gustavo, który przez cały mecz pokazywał się z dobrej strony.

W drugiej połowie przybysze z Wysp Kanaryjskich nie potrafili stworzyć okazji na wyrównanie wyniku. W 62 minucie, gola strzelił Ricardo, który dostał świetne dośrodkowanie od Alberto. Krótko po tym, Salido strzelił gola na 3:0. Mecz był zdominowany przez rojiblancos, którzy wiedzieli po co wychodzą na boisko.

Wczoraj poznaliśmy rywali ćwierćfinału, Atletico zmierzy się z Espanyolem w najbliższy weekend. Pierwszy mecz odbędzie się w Madrycie, zaś rewanż odbędzie się w Katalonii.