AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 21 marca 2019, 21:06. Na stronie przebywa 226 kibiców.
Strona głównaBardzo dobry mecz w wykonaniu Juvenilu A

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Juvenilu A

24.10.2018; 17:06, saraokinc

Rozgrywki UEFA Youth League, juz od 6 sezonów cieszą się meczami młodych zawodników naprawdę na wysokim poziomie. Dziś jednym z takich meczów, był mecz Atletico Madryt przeciwko Borussi Dortmund, rozgrywany w Dortmundzie. 

 

Młodzi zawodnicy Atleti wygrali 3:4

Zdobywcy bramek:

Julius Schell 3’ (og)  

Aitor Puñal 34’

Ruben Del Campo 71’, 75’

 

 

Gwiazdą meczu był na pewno Cedric Teguia, który zaliczył 3 asysty z czego dwie wykonywane po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Siedemnastoletni zawodnik wykazał się szybką grą, inteligentnymi podaniami i dobrym rozgrywaniem piłki. Mimo młodego wieku cechuje się właściwym odczytywaniem gry i bardzo często znajduje się właśnie tam gdzie najbardziej drużyna tego potrzebuje. Niestety musi nauczyć się jeszcze panowania nad emocjami w trakcie meczu, w 65 minucie został ukarany żółtą kartką za faul i protesty. 

 

Juvenil A w UEFA Youth League na ten moment:

Monaco 0:2 Atletico Madryt

Atletico Madryt 1:2 Club Brugge

Borussia Dortmund 3:4 Atletico Madryt

 

Składy: 

 

Borussia Dortmund:

Unbehaun (Hawryluk 63’); Missner, Schell, Ferjani, Von Cysewski (Knoop 78’); Ibrahim (Bakir 59’), Raschl (C), Pherai, Khadra (Kehr 46’); Peña-Zauner (Aydinel 46’), Sergio Gómez.

 

Atletico Madryt: 

Dos Santos; Sanchez, Aitor Puñal (C), Montero, Gastañaga (Bachiller 95’); Mollejo (Ferreras 97’), Castro, Sanabria, Teguia; Salido (Del Campo 46’), Camello (Riquelme 88’).Źródło: własne

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski