AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 czerwca 2019, 10:55. Na stronie przebywa 304 kibiców.
Strona głównaApetyt rośnie w miarę jedzenia

Apetyt rośnie w miarę jedzenia

14.12.2018; 19:46, saraokinc

Jutro o godzinie 16:15, odbędzie się mecz szesnastej kolejki La Liga, w której Atletico zmierzy się z Valladolidem na wyjezdzie. 

 

Zgodnie z oczekiwaniami do dyspozycji wraca Juanfran, który juz dziś trenował z drużyną, która wieczorem poleci do Valladolidu. Juanfran został kontuzjowany 23 listopada, możliwe iż jutro w pierwszym składzie wystąpi Arias, za to Juanfran wejdzie z ławki rezerwowych. Simeone na ten mecz powolal trzech canteranos: Montero, Joaquína oraz Borja García. 

 

Powołania: 

Bramkarze: Adan, Oblak

Obrońcy: Godín, Filipe Luís, Arias, Savić, Juanfran, Montero

Pomocnicy: Thomas, Koke, Saúl, Rodrigo, Gelson, Vitolo, Joaquín

Napastnicy: Griezmann, Kalinić, Correa, Borja G. 

 

Przedstawiamy wypowiedzi trenera z konferencji prasowej przed tym meczem:

 

Jak zdobyć regularność. - Trzeba szukać różnych rozwiązań, w futbolu to Cię przybliża do tego abyś czuł się pewnie na boisku. 

 

Juanfran - Arias. - Bardzo mnie to cieszy, że wraca. Wraz z nim wraca zdrowa walka pomiędzy zawodnikami. 

 

Strata okazji przy remisie. - Zostaliśmy na drugim miejscu w grupie, wiadomo lepiej być pierwszym. To barbarzyństwo, które nam się przydarza, że bycie drugim to za mało, my jesteśmy bardziej wymagający.

 

Brak rozpoznawalności. - Fani Atleti wiedzą ile pracy wkładają w grę piłkarze jak i sztab szkoleniowy. Wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego jesteśmy zmuszeni do samokrytyki jak i poprawy. Musimy dotrzeć tam gdzie chcemy. 

 

Samokrytyka i wiadomość dla piłkarzy. - Jeśli powiedziałbym Ci wszystko to co myślę i czuje, było by Ci to trudno zrozumieć, dlatego staram się mówić do piłkarzy w jak najprostszy sposób. Jestem najbardziej samokrytyczny ze wszystkich. Bycie drugim w grupie, dla Atletico nie jest dobre, musimy od siebie więcej wymagać i do tego dążymy. 

 

Valladolid. - To bardzo dobra drużyna, jakość techniczna, praca trenera to wszystko bardzo dobrze współgra ze sobą. Mają szybkich piłkarzy na bokach. Są troche podobni do nas, z takimi drużynami rywalizacja jest o wiele ciekawsza. 

 

Costa. - Nie jestem spokojny w tej sprawie, taki mam charakter. Mam nadzieję, że Diego wróci do nas w lutym i tego się trzymam. 

 

Giménez i kontuzje. - Jest silny, znajdziemy najlepszą drogę aby kontuzje nie wracały. W piłce nożnej są kontuzje, ale trzeba pokonać. 

 

Brak minut - Vitolo. - W drużynie jest wiele zawodników dlatego jest duża konkurencja. Correa jest dobry, Lemar z meczu na mecz coraz lepiej gra… Vitolo ma niesamowitą jakość, która jest zawsze zauważalna. Źródło: własne/marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski