AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 stycznia 2019, 06:03. Na stronie przebywa 272 kibiców.
Strona głównaBlogiBlog użytkownikaInnowacyjne systemy alarmowe


Innowacyjne systemy alarmowe

Napisane 05.07.2017; 09:20 przez mareczek23
Karma: +0 ( [+] / [-] )
W tej chwili systemy alarmowe stają się jeszcze bardziej innowacyjne i jeszcze wygodniejsze w obsłudze. Ze względu na ogólną dostępność i cenę, są często co raz częściej wybierane do zabezpieczenia mienia, nie tylko przez duże firmy, ale również klientów indywidualnych. Na szczególną uwagę zasługują inteligentne systemy alarmowe, które stanowią kompleksową ochronę naszego domu wraz z wieloma użytecznymi funkcjami do zarządzania i sterowania całą instalacją.

Systemy alarmowe - pełna automatyka

Ówczesne możliwości technologiczne sprawiają, że systemy alarmowe (http://www.ctr.pl/produkty/wszystkie-systemy-alarmowe/index.html) stają się bardziej intuicyjne. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie oraz wymagania klientów, producenci takich urządzeń stawiają przede wszystkim na mobilność oraz pełną automatykę. Odnosi się to przede wszystkim to swobodnego oraz wygodnego zarządzania, kontrolowania oraz konfigurowania systemu za pomocą aplikacji na telefon lub tablet. Urządzenia te pełnią w ramach takiego systemu funkcję zdalnego manipulatora, który oprócz prostych funkcji programowalnych posiada również możliwość obsługi wielu urządzeń elektronicznych w naszym domu, m.in. rolet i żaluzji, bramy wjazdowej, światła, kontroli temperatury itp. Ze względu na prostotę oraz funkcjonalność rozwiązanie te co raz częściej zastępuje standardowe systemy alarmowe, których obsługa z poziomu klawiatury szyfrującej przyczepionej do ściany jest znacznie ograniczona. Praca inteligentnego systemu alarmowego może również zostać wsparta systemem monitoringu oraz systemem kontroli dostępu. Integracja trzech instalacji pozwala wykorzystać 100% potencjału do zabezpieczenia naszego mienia.
Inteligentne rozwiązania nie są dedykowane jedynie dla dużych oraz rozbudowanych systemów, dostępnych jedynie dla najzamożniejszych klientów. W tej chwili praktycznie każda osoba może zbudować intuicyjny system alarmowy, który ze względu na swoje funkcję oraz ilość urządzeń składowych może zostać dostosowany do warunków mieszkaniowych. Ze względu na zmieniające się trendy i chęć zdalnego zarządzania systemem producenci tworzą aplikację mobilne do obsługi nawet najmniejszych systemów alarmowych (podstawowe funkcje obsługi systemu), np. MICRA firmy Satel z funkcją automatycznej konfiguracji.
Źródło: http://www.ip.pl
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski