Celta Vigo vs Atletico Madryt
1dn.7godz.34min.
13.97 X3.71 21.94 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Copa América Centenario: Goleada Brazylii, asysta Filipe Luísa

Brazylia w swoim drugim meczu na Copa América Centenario rozgromiła reprezentację Haiti 7-1. W ekipie Canarinhos pełny mecz rozegrał Filipe Luís, który asystował przy bramce Coutinho otwierającej wynik meczu.

W 14. minucie Filipe podał piłkę do Philippe Coutinho, który zszedł do środka, znalazł lukę pomiędzy obrońcami i silnym strzałem z dystansu zdobył bramkę. W 29. minucie Brazylijczycy przeprowadzili akcję prawą stroną. Po dośrodkowaniu Jonas wykorzystał niefrasobliwość obrońców i podał do Coutinho, który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce. W 35. minucie z głębi pola dośrodkował Dani Alves, a w polu karnym kompletnie niekryty Renato Augusto głową podwyższył na 3-0.

W 59. minucie podopieczni Dungi przeprowadzili szybką akcję. Wykorzystując małą liczbę graczy przeciwnika, zdobyli kolejnego gola, a jej autorem był wprowadzony po przerwie Gabriel, któremu asystował Elias. Haitańczycy kompletnie nie radzili sobie z kryciem, co udowodnili 8 minut później. Z prawej strony dośrodkował Dani Alves, a kolejny rezerwowy Lucas Lima bez większych problemów pokonał Johnny’ego Placide. W 70. minucie składną akcję przeprowadziło Haiti. Pierwszy strzał zdołał obronić Alisson, ale najszybciej do piłki dopadł James Marcelin. Filipe Luís próbował jeszcze wślizgiem zablokować rywala, jednak nie zapobiegł stracie bramki. W 86. minucie Haitańczycy popisali się złym wyprowadzeniem piłki. Futbolówkę przejął Renato Augusto, który pomknął z nią i w indywidualnej akcji podwyższył na 6-1. W doliczonym czasie gry na strzał z dystansu zdecydował się Coutinho i w piękny sposób zanotował hat-tricka oraz ustalił wynik meczu.

Skrót i cały mecz dostępny pod tym linkiem. Brazylijczycy przed ostatnią kolejką fazy grupowej wciąż nie mogą być pewni awansu do ćwerćfinału. 12 czerwca zmierzą się z Peru w Foxborough.

Brazylia – Haiti 7-1 (3-0)

[1-0] Coutinho 14’

[2-0] Coutinho 29’

[3-0] R. Augusto 35’

[4-0] Gabriel 59’

[5-0] Lima 67’

[5-1] Marcelin 70’

[6-1] R. Augusto 86’