Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
2dn.14godz.26min.
13.06 X3.21 22.43 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Juanfran i Miranda alternatywą dla Perei i Domingueza

Atletico Madryt po bezbramkowym remisie z Malagą już wczoraj rozpoczęło przygotowania do najbliższego ligowego meczu z Villarreal. Argentyński szkoleniowiec Los Rojiblancos, Diego Simeone poszukuje alternatyw dla zawieszonych: Perei oraz Domingueza i wszystko wskazuje na to, że zastąpią ich Juanfran oraz Miranda.

Podczas dzisiejszej sesji treningowej, która odbyła się w miasteczku sportowym w Majadahonda, zawodnicy wykonywali wiele ćwiczeń taktycznych, w których defensywa składała się z: Juanfrana, Mirandy, Godina oraz Filipe Luisa i wydaje się, że ten kwartet wybiegnie w niedziele o godzinie 12:00 z pierwszym składzie.

Ćwiczenia indywidualne wykonywali Diego Costa oraz Silvio, którzy obecnie są kontuzjowani.