Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
2dn.18godz.58min.
13.06 X3.21 22.43 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Oni znów to zrobili! Atletico Madryt 1:1 Real Madryt – skrót meczu (WIDEO)

Mecz bez gola w końcówce, meczem straconym – Atletico Madryt zatrzymuje Real na Metropolitano Stadium! Choć wydawało się już, że to podopieczni Carlo Ancelottiego wyjdą z omawianego starcia zwycięsko, w piątej minucie doliczonego czasu Correa uratował punkt gospodarzom.

Na pierwsze konkrety musieliśmy poczekać do drugiej połowy. Eder Militao przyjmuje piłkę po wrzutce Viniciusa, po czym posyła bombę, z którą Oblak nie miał najmniejszych szans. 1:0 dla Realu.

Atletico to jest jednak Atletico i dopóki mecz ostatecznie się nie zakończy, absolutnie nie wolno tej drużyny skreślać. Mamy piątą minutę doliczonego czasu, a Angel Correa, w efektowny, choć odrobinę szczęśliwy sposób, mija bramkarza rywali i pakuje piłkę do siatki. Z początku odgwizdany został spalony, jednak po analizie VAR, bramka została uznana. Cztery minuty później czerwoną kartkę obejrzał jeszcze Marcos Llorente, ale w żaden sposób nie przełożyło się to na wynik – zostało zbyt mało czasu, by realnie odczuć tę stratę. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.