AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 11 grudnia 2018, 10:57. Na stronie przebywa 253 kibiców.
Strona głównaTreningi: Filipe wraca powoli do zajęć z resztą gr...

Treningi: Filipe wraca powoli do zajęć z resztą grupy

14.11.2017; 19:22, Dylan

Piłkarze Atlético kontynuują przygotowania do sobotnich derbów Madrytu. Z klubowego ośrodka treningowego napłynęła dziś budząca nadzieję informacja odnośnie zdrowa Filipe.

 

Brazylijczyk przez ostatnie półtora tygodnia pracował indywidualnie, ale dziś rozpoczął powrót do zajęć z resztą grupy. Po różnorodnej rozgrzewce na uboczu lewy obrońca dołączył do swoich kolegów podczas drugiej części dzisiejszej sesji opartej na ćwiczeniach taktycznych i pracy z piłką. Jego występ przeciwko Realowi nadal stoi pod znakiem zapytania, ale w tunelu zapaliło się małe światełko. Kluczowe będą nadchodzące dni.

 

Ponadto ze zgrupowań swoich reprezentacji wrócili już Šime Vrsaljko i Lucas Hernández. Chorwat trenował razem z całym zespołem pod okiem Diego Simeone. Francuz natomiast pozostał na siłowni, gdzie wykonywał indywidualne ćwiczenia. Jutrzejsza sesja zaplanowana jest na godzinę 17:00. Do tego czasu w Madrycie powinni zameldować się pozostali kadrowicze: Diego Godín, José Giménez, Saúl Ñíguez i Antoine Griezmann.Źródło: MARCA

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski