AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 15 października 2019, 05:43. Na stronie przebywa 272 kibiców.
Strona głównaThomas: Musimy wygrywać, aby dobrze zakończyć sezo...

Thomas: Musimy wygrywać, aby dobrze zakończyć sezon

07.04.2019; 00:42, saraokinc

Thomas pojawił się po meczu w strefie mieszanej po porażce z FC Barceloną. Przedstawiamy wypowiedzi piłkarza: 

 

Wyrzucenie Costy. - Bolało nas to, bo wiedzieliśmy, iż w tym momencie oni zyskują przewagę liczebną. Trudniej się gra bez jednego zawodnika. Wykonaliśmy wielką pracę w tym meczu. Przegraliśmy, ale musimy się pozbierać jak najszybciej i wrócić do pracy. 

 

Czerwona kartka. - Kiedy tam podbiegłem, rozmawiali z arbitrem. Sądzę, iż sędzia źle odebrał słowa Costy, ale w futbolu już tak jest i czasem tak się dzieje. Będziemy bronić naszego drugiego miejsca do końca, musimy być zadowoleni z pracy jaką wykonaliśmy dziś w czasie spotkania. 

 

Niesprawiedliwe wyrzucenie. - Byłem na boisku i moim zdaniem jest niesprawiedliwe, nie mogą wyrzucać za coś takiego, to skomplikowane. Było nam trudno grać w dziesięciu, sędzia wie że tak gra się o wiele trudniej. Takie rzeczy się zdarzają, on wykonuje swoją prace i trzeba to uszanować.

 

Sezon. - Gramy wiele meczów i gramy dobrze. Może się wszystko wydarzyć. Nie gramy w Champions ani w Pucharze, jednak musimy starać się wygrywać każde spotkanie do końca sezonu. Przybędziemy z jeszcze lepszym nastawieniem w kolejnym sezonie. 

 

Drudzy w tabeli. - Bycie drugim w tej lidze jest bardzo trudne, to dla nas ciężka praca. Gramy w jednej z najlepszych lig świata. Jesteśmy zadowoleni. 

 

Była nadzieja na wygraną? - Oczywiście. Graliśmy tutaj wiele meczy, wiemy jak się bronić. Jesteśmy przyzwyczajeni do gry bez jednego zawodnika, mimo że to trudne. Broniliśmy się, aż do końca. Mieliśmy okazje, jednak piłka nie wpadała do bramki. Może gdyby wpadła na przykład z rzutu rożnego, zmieniłoby to bieg meczu. Musimy nadal pracować i dobrze zakończyć sezon. 

 

Przyszłość. - Jestem tutaj, tutaj się wychowałem i jestem pewny, że tutaj zostanę. Nie wiem gdzie widzicie mnie w przyszłości, jednak ja czuje się tu szczęśliwy. 

 

Brak szans w La Liga. - Nigdy nie wiadomo, wszystko może się wydarzyć. Zostały mecze, które musimy wygrywać, aby dobrze zakończyć sezon. Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski