AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 sierpnia 2019, 23:20. Na stronie przebywa 300 kibiców.
Strona głównaSaúl: Trener wie ze może na mnie liczyć

Saúl: Trener wie ze może na mnie liczyć

10.03.2019; 01:48, saraokinc

Saúl, strzelec karnego, który zagrał 45 minut drugiej połowy zmieniając Andrésa Solano, udzielił wywiadu telewizji beIN Sports. Przedstawiamy wypowiedzi zawodnika. 

 

Ocena meczu. - Ważne zwycięstwo, które kosztowało nas dużo pracy. Był to mecz, w którym oba zespoły nie miały klarownych sytuacji strzeleckich, dlatego był to mecz bardzo intensywny. Było to skomplikowane spotkanie. 

 

Zwycięstwo. - To ważna wygrana, mecz był skomplikowany, ale kontynuujemy mecze bez straty gola. Solano zadebiutował, to kolejna dobra wiadomość, bardzo dobrze sobie poradził, trzeba to powiedzieć. 

 

Rotacje i wszechstronność. - Wszyscy wiedzą, że to nie jest moja pozycja, jednak mogę grać na rożnych pozycjach, staram się być wszechstronny i pomagać drużynie. Nie czuję się źle na tej pozycji, jednak nie jestem do niej przyzwyczajony i mógłbym poprawić wiele rzeczy. Jestem perfekcjonistą i wiem ze jest wiele detali, które muszę poprawić. Próbuje pomagać drużynie. Trener wie ze może na mnie liczyć. Ja zawsze będę starał się grać jak najlepiej i nigdy nie zabraknie u mnie zaangażowania. Mogę nie strzelać goli, mogę zawodzić w rzutach karnych, ale nigdy nie zabraknie u mnie zaangażowania. 

 

Stan drużyny. - Jesteśmy w dobrym momencie i trzeba to kontynuować. Mamy jasne cele i widać naszą dobrą grę. To dla nas kluczowy moment sezonu. 

 

Gra bez myśli o Lidze Mistrzów. - Oczywiście to możliwe, gramy na codzień w La Liga, mecz za meczem.

 

Juventus. - Wszyscy wiedzą, że to będzie bardzo skomplikowane spotkanie. Mamy to szczęście, iż możemy liczyć na naszych kibiców, ale Juve to silna drużyna. Będzie to dobre spotkanie, gdzie każdy z nas chce zagrać. 

 

Karny. - Jestem bardzo szczęśliwy, udało mi się strzelić i pomóc drużynie w zdobyciu trzech cennych punktów. Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski