1dn.5godz.38min.

Remis Atletico B z Coruxo

Atletico B przedłuża swoją passe bez porażki, to szóste spotkanie bez straty punktów.

W pierwszej połowie, drużynie brakowało dynamiki i często tracili piłkę. Dopiero w 34 minucie Borja Garcés po pięknej asyście Oscara Pinchiego, strzelił gola na 1:0, tym samym budząc całą drużyne do walki. W kolejnej minucie Borja, znów próbował swoich sił, tym razem z prawej strony boiska posyłając piłkę pod ostrym kątem, ta jednak nie wpadała. Przesz ostanie dziesięć minut Atleti grało bardzo wysoko i coraz częściej stwarzało sytuacje, jednak w 45 minucie przeciwnicy przejeli piłkę i strzelili gola z kontry. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga polowa niestety nie przyniosła kolejnych bramek, a tylko próby strzałów jednej i drugiej drużyny. Nie był to dobry mecz drugiej drużyny, brakowało dokładności i dynamiki, na co zwracał bardzo często uwagę trener krzycząc do zawodników: “Rapido! Rapido!” (tłum. Szybciej! Szybciej!).

Mimo tego, ze swojego występu może być zadowolony Oscar Pinchi, który przez 74 minuty swojej gry pokazywał się z dobrej strony, biegając i walcząc o każdą piłkę.

Oscar Pinchi to dwudziestodwuletni prawy napastnik, który gra w Atletico dopiero od tego sezonu. Atletico zakupiło piłkarza za kwotę 300 tys. euro z drugiej drużyny Deportivo la Coruña.