AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 maja 2018, 17:55. Na stronie przebywa 227 kibiców.
Strona głównaPomeczowe wypowiedzi zawodników
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Pomeczowe wypowiedzi zawodników

07.01.2017; 19:53, Dylan

Juanfran: "Potrzebowaliśmy zwycięstw, by nabrać pewności siebie"

 

- W tygodniu na początek nowego roku odnieśliśmy zwycięstwo w Las Palmas. Dziś wróciliśmy do zmagań w lidze i również wygraliśmy. Potrzebowaliśmy tych zwycięstw, by nabrać pewności siebie i by naładować energię przed tym, co wciąż przed nami.

 

- Na boisku zawsze zostawiamy mnóstwo walki, chęci, ambicji, intensywności i serca. Za nami dwa mecze, w których piłkarze, trenerzy i kibice widzieli zespół, który cieszył ich grą w ostatnich latach. Tego właśnie chcemy - powrotu do naszej najlepszej wersji.

 

Kévin Gameiro: "Ciężko pracowaliśmy na to zwycięstwo"

 

- To było dla nas ważne spotkanie, a celem było je wygrać. Wiedzieliśmy, że Eibar to trudny teren, ale przez 90 minut ciężko pracowaliśmy na to zwycięstwo.

 

- Gdy strzela się gola jako pierwsi, zawsze ułatwia to grę. Podnosi to pewność siebie, dzięki czemu udało nam się dowieźć korzystny wynik do końca. Jesteśmy na dobrej drodze i się z tego cieszymy.

 

- Kiedy sytuacja jest trudna, wiemy, że musimy ciężko pracować i dawać z siebie wszystko dla zespołu, który jest zawsze na pierwszym miejscu. Zdajemy sobie sprawę, że trzeba walczyć przez 90 minut, by po końcowym gwizdku móc cieszyć się ze zwycięstwa. W taki sposób buduje się swoją pozycję w lidze.

 

Antoine Griezmann: "Wróciliśmy do tego czym jest Atleti"

 

- To był trudny mecz na wymagającym terenie. W pierwszej połowie ciężko było nam odpowiednio wejść w mecz, ale druga połowa była już znacznie lepsza.

 

- Powróciliśmy do tego czym jest Atleti. W defensywie spisaliśmy się bardzo dobrze, broniliśmy całym zespołem i udało nam się zachować czyste konto. Jeszcze ważniejsze jest to, ze wykorzystujemy sytuacje w ofensywie, nawet gdy nie ma ich za wiele.

 

Źródło: atleticodemadrid.comŹródło:

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski