AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 21 kwietnia 2019, 06:58. Na stronie przebywa 177 kibiców.
Strona głównaOficjalnie: Gameiro odejdzie do Valencii

Oficjalnie: Gameiro odejdzie do Valencii

12.08.2018; 20:37, Kuszlyk

Valencia na swoich oficjalnych profilach społecznościowych ogłosiła, iż doszła do porozumienia z Atlético w sprawie transferu Kevina Gameiro. Francuz ma odejść za kwotę 16 milionów euro + 2 miliony w formie zmiennych.

O zainteresowaniu Valencii było wiadomo już na początku lipca. Problemem okazała się kwota transferu, która za każdym razem nie satysfakcjonowała Atlético Madryt. Teraz jest jednak już wiadome, że oba kluby doszły do porozumienia.

Duży wkład w transfer odegrał sam zawodnik, który deklarował chęć gry w Valencii. Zainteresowanie Francuzem zgłaszała również Borussia Dortmund, lecz Gameiro nie był skłonny przenieść się do Niemiec, pomimo wyższej pensji i kwoty transferowej oferowanej przez dortmundczyków.

Kevin Gameiro dołączył do Atlético w sierpniu 2016 roku. W ciągu dwóch lat rozegrał 56 meczów, podczas których zdobył 19 bramek i 11 asyst. Jest także zdobywcą najszybszego hat-tricka w historii La Ligi po wejściu z ławki rezerwowych, którego osiągnął w meczu ze Sportingiem w ciągu 4 minut i 43 sekund.Źródło: valenciacf.com

Kolejny niewypał na 9. Martinez, Jimenez, Mandzukić (ten akurat nieźle grał), Torres, Gameiro, Vietto, Correa (po sezonie będzie niewypałem bo już nim jest) o Borre już nie wspomnę. 5 lat a tylko dwa dobre transfery do napadu: Griezmann i powrót Costy. Teraz ma nas zbawić drewniany Kalinić... to już lepiej było wypożyczyć Michego z Chelsea czy kupić Aspasa.

johny / 8 miesięcy temu

19 bramek to strasznie mizerny wynik. Sądziłem, że poszło mu lepiej, nie będę tęsknić.

steken / 8 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski