AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 sierpnia 2019, 22:45. Na stronie przebywa 316 kibiców.
Strona głównaMorata: Potrzebowałem klubu i trenera, który mi za...

Morata: Potrzebowałem klubu i trenera, który mi zaufa.

25.02.2019; 18:03, saraokinc

Morata pojawił się na konferencji prasowej po wygranym meczy przeciwko Villarrealowi. 

 

Owacja od kibiców. - Jestem bardzo szczęśliwy z gola i zwycięstwa i ze mogę tu być, tu gdzie chce być. Te punkty są bardzo ważne, musimy z naszego stadionu zrobić twierdzę, aby nie było tu łatwo przeciwnikom zdobywać punkty.

 

La Liga możliwa z Messim? - To trudne, musimy nadal pracować, trudno jest kiedy w drugiej drużyny jest zawodnik na takim poziomie. Musimy iść po swoje punkty i czekać aż oni zaczną przegrywać. 

 

Czujesz się jak w domu. - Probuje pomagać mojej drużynie, przybyłem właśnie po to i jestem tu szczęśliwy. Dam z siebie wszystko w tej koszulce, strzelę czy nie. Muszę pomagać drużynie i trenerowi. Myślę tylko o walce i wygranych rzeczach w tej koszulce. 

 

Adaptacja. - Juz trochę przyszedłem, bylem w wielu klubach. Potrzebowałem klubu i trenera, który mi zaufa, pozwoli grać… Dzięki temu tutaj nie mialem problemu z adaptacją, bardzo im za to wszystko dziękuję. Teraz myślimy juz o kolejnym meczu. 

 

Cieszynka odnosząca się do VAR. - Zrobiłem lekki żart, bardzo mnie to wkurzało co działo się wcześniej. To tylko żarty, wiem ze trudno jest sędziować. Czasami robię to z moimi kolegami i trudno jest podejmować decyzje, trzeba ich rozumieć. Moja cieszynka to żart. Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski