DZISIAJ JEST: 23 listopada 2017, 21:32. Na stronie przebywa 329 kibiców.
Strona głównaLaLiga Iberdrola: Piłkarki Atlético z kolejnym zwy...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

LaLiga Iberdrola: Piłkarki Atlético z kolejnym zwycięstwem

12.11.2017; 20:26, Dylan

Piłkarki Atlético nie zwalniają tempa i zanotowały dziś kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem aktualne mistrzynie Hiszpanii pokonały na własnym boisku Granadillę.

Wszystko co najważniejsze wydarzyło się w pierwszej połowie. W 19. minucie celnym strzałem głową popisała się Esther González, która wykorzystała dośrodkowanie Soni Bermúdez i dała gospodyniom prowadzenie. Niecałe dwadzieścia minut później w pole karne piłkę posłała Ludmila Da Silva, a niefortunną interwencją popisała się Jackie Simpson, pakując futbolówkę do własnej bramki.

Dzięki zwycięstwu 2-0 Colchoneras utrzymują się na równi z Barceloną, która jest lepsza jedynie pod względem bilansu bramkowego. Za tydzień - w ostatnim spotkaniu przed przerwą reprezentacyjną - piłkarki Atlético zagrają na wyjeździe z Betisem.

Źródło: atleticodemadrid.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski