AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 stycznia 2019, 06:27. Na stronie przebywa 279 kibiców.
Strona głównaKONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj pakiet Elev...

KONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj pakiet Eleven Sports

25.01.2018; 15:49, Dylan

Już jutro rozpocznie się 21. kolejka LaLiga Santander, w trakcie której w niedzielę Atlético podejmie u siebie Las Palmas. Tradycyjnie mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy 72-godzinne pakiety z dostępem do kanałów Eleven Sports.

 

Aby wygrać, należy poprawnie odpowiedzieć w komentarzu pod tym newsem na jedno z trzech poniższych pytań dotyczących najbliższego rywala, Las Palmas. Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Najszybsza odpowiedź na każde z konkursowych pytań zostanie nagrodzona pakietem. Uwaga: jeden użytkownik może wygrać maksymalnie jeden pakiet. Kody będzie można aktywować do 29 stycznia do godziny 23:59.

 

Dodanie odpowiedzi na kolejne pytanie jest możliwe tylko w sytuacji, w której nie udało się zdobyć nagrody za pierwszym podejściem. Każdemu przysługuje jedno podejście na jedno pytanie - w przypadku błędnej odpowiedzi na jedno z pytań, trzeba wybrać inne pytanie. Zwycięzcy otrzymają kody za pośrednictwem wiadomości prywatnych na naszej stronie.

 

Pytania konkursowe:

 

1. Paco Jémez na samym początku swojej ponownej przygody z Las Palmas publicznie skreślił dwóch piłkarzy, odsuwając ich od składu i każąc klubowi znaleźć dla nich inne miejsce do gry. Proszę podać imiona i nazwiska tych zawodników oraz powód, dla którego stracili uznanie w oczach nowego trenera.

 

2. Choć Las Palmas nie było nigdy objęte królewskim patronatem, a w pełnej nazwie klubu na próżno szukać przymiotnika "Real", w herbie wyraźnie widać królewską koronę. Proszę pokrótce wyjaśnić, skąd się ona tam wzięła.

 

3. Spośród wszystkich klubów w Hiszpanii, to Las Palmas potrzebowało najmniej czasu od momentu założenia do momentu debiutu w Primera División. Proszę określić, ile lat zajęło Kanaryjczykom dotarcie do ekstraklasy i jakim wynikiem zakończył się ich debiutancki sezon na tym poziomie rozgrywek.

 

Powodzenia!Źródło: własne

Dzięki za udział w konkursie. Kolejny standardowo za tydzień.

Dylan / 11 miesięcy temu

AD 3.

Założeni w 1949, w sezonie 51/52 grali w najwyższej klasie rozgrywkowej. Sezon zakończyli na 15 pozycji po czym spadli do niższej klasy rozgrywkowej

*****

Prawidłowa odpowiedź! Za chwilę otrzymasz kod w wiadomości prywatnej. [Dylan]

quaresma / 11 miesięcy temu

1. Chodzi o Remy'ego i Oussama Tannane. Obaj stracili uznanie w oczach trenera z powodów niesportowych. Remy chciał opuścić Las Palmas i nie był w pełni zaangażowany na treningach. Tannane natomiast jest wypożyczony z francuskiego klubu, ale próbował osiedlić się w Hiszpanii. Mimo tego, że przebywał tu już dość spory czas, to wciąż nie nauczył się języka hiszpańskiego przez co miał problemy z komunikacją z zespołem.

*****

Prawidłowa odpowiedź! Za chwilę otrzymasz kod w wiadomości prywatnej. [Dylan]

Damian / 11 miesięcy temu

2. Korona została odziedziczona po klubie założycielskim Real Club Victoria.

*****

Prawidłowa odpowiedź! Za chwilę otrzymasz kod w wiadomości prywatnej. [Dylan]

Damian8 / 11 miesięcy temu

3. UD Las Palmas zostało założone w 1949 roku, a w sezonie 2015/2016 zadebiutowali w najwyższej klasie rozgrywkowej - Primera División. Sezon ten zakończyli na 11 miejscu.

*****

Błędna odpowiedź. [Dylan]

Damian / 11 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski