AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 15 października 2019, 05:48. Na stronie przebywa 275 kibiców.
Strona głównaJuanfran: To nie jest pożegnanie

Juanfran: To nie jest pożegnanie

16.04.2019; 14:59, saraokinc

Juanfran po wygranym meczy w sobotę, pojawił się na konferencji prasowej opowiadając o zwycięstwie jak i o odnowieniu kontraktu. 

 

Odnowienie kontraktu. - Będę szczery, jest jedna oferta jednak z decyzją poczekam do końca sezonu. Najważniejsza jest teraz moja drużyna. Im mniej się mówi tym lepiej dla wszystkich. Atlético to mój dom i tak będzie zawsze. 

 

Decyzja. - Decyzja podejmę ja z moją rodziną oraz klubem, co będzie to będzie, jednak tak jak powiedziałem Atlético zawsze będzie moim domem. Teraz skupiam się na końcówce sezonu, musimy zakończyć go na jak najwyższej pozycji w tabeli. 

 

Od czego zależy decyzja? - To prywatna sprawa. Atlético, pokazuje mi wiele dając mi tą możliwość. W życiu podejmujemy decyzje nie tylko zależne od nas, ta decyzja zależy również od mojej rodziny i momentu w którym jesteśmy. Wydaje się być łatwa, jednak tak nie jest. Ja do końca chcę dać z siebie wszystko. 

 

Polityka odnawiania kontraktów rok po roku. - Jeśli chodzi o to, mam dobre odczucia. Trzeba to zaakceptować i żyć teraźniejszością. Patrzą na nas poprzez pryzmat tego co dzieje się teraz. Wiem, że nasi fani nas wspierają, zawsze czuję to wsparcie. Zakładając tą koszulkę, zawsze chce jak najlepiej zagrać mecz. Na zawsze pozostanę z tym wsparciem i dlatego to jest mój dom.

 

Nieusatysfakcjonowany ofertą. - To nie jest pożegnanie, nie bierzcie tego tak. Zostało jeszcze kilka meczów. Oferta jaką otrzymałem jest dobra i nie mam żadnego problemu. Nie chce, aby mówiono o mnie więcej niż o pracy calej drużyny w tym trudnym dla nas sezonie. W dzisiejszym meczu jestem pod wrażeniem Montero i Toniego, zagrali fenomenalnie i wykorzystali swoją okazje, aby pokazać się z jak najlepszej strony. 

 

Motywacja do końca sezonu. - Motywacja to wygrana, każdego dnia. Wszystko zmieniło się w klubie, odkąd pojawił się Cholo, z nim urośliśmy w silę. W historii La Liga, tylko kilka razy byliśmy drudzy w lidze, wiadomym jest jak trudno jest rywalizować z Realem i Barçą. Bycie drugim pomiędzy tymi dwoma drużynami jest czymś bardzo pozytywnym, to motywuje nas do jeszcze większej pracy. Mam nadzieję, ze kibice czują się dumni. Ten sezon jest dla nas trudny, jednak trzeba walczyć do końca. Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski