AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 11 grudnia 2018, 11:16. Na stronie przebywa 252 kibiców.
Strona głównaJan Oblak piłkarzem października. Kiedy nowy kontr...

Jan Oblak piłkarzem października. Kiedy nowy kontrakt dla Słoweńca?

14.11.2017; 19:38, Dylan

Atlético przyznało trzecią w tym sezonie nagrodę dla najlepszego piłkarza miesiąca, na którego kibice mogą głosować za pośrednictwem Twittera. Za październik wyróżniony został Jan Oblak. Z tej okazji Słoweniec udzielił oficjalnej stronie klubu krótkiego wywiadu. Przypomnijmy, że poprzednie dwa wyróżnienia trafiły w ręce Antoine'a Griezmanna (wrzesień) i Koke (sierpień).

Derby: - To bardzo ważny mecz. Z drugiej strony to po prostu kolejna kolejka zmagań w lidze. Musimy wyjść na boisko po to, by wygrać; tak, jak robimy to we wszystkich spotkaniach. Jestem pewien, że włożymy w ten pojedynek ogromny wysiłek i pokażemy dobry futbol. Mam nadzieję, że wynik będzie taki, jakiego wszyscy chcemy.

 

Wanda Metropolitano: - Rozstaliśmy się z Calderón, na którym zawsze szło nam bardzo dobrze. Nowy stadion jest jednak fantastyczny. Nie mam wątpliwości, że będzie świadkiem wielkich rzeczy i wielkich triumfów, stając się kolejną fortecą klubu.

 

Nagroda: - Jestem z niej zadowolony, ale wiem, że nie udałoby mi się jej wygrać bez moich kolegów. Mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy ja i moi koledzy nadal będziemy pomagać zespołowi, dzięki czemu czeka na nas wiele dobrego. Gra się poprawi, wyniki się poprawią; musimy tylko nie zbaczać z naszej ścieżki.

 

Przy okazji AS informuje, że Atlético kontaktowało się już z Janem Oblakiem i jego otoczeniem w sprawie nowego kontraktu. Choć o Słoweńca zabiegają największe kluby w Europie, jego relacje z Rojiblancos są znakomite i każda ze stron jest bardzo zadowolona ze współpracy. Do rozmów na temat nowej umowy ma dojść po zakończeniu obecnego sezonu. Colchoneros chcą podnieść nie tylko zarobki swojego pierwszego bramkarza, ale także zwiększyć kwotę wpisaną w klauzuli odstępnego do minimum 200 milionów euro.Źródło: AS

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski