AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 24 lutego 2020, 17:43. Na stronie przebywa 319 kibiców.
Strona głównaFaworyt Simeone

Faworyt Simeone

04.06.2019; 17:22, saraokinc

Simeone posiada swojego faworyta, którego chciałby ujrzeć w koszulce rojiblancos w nadchodzącym sezonie, mowa tutaj o Semedo. Dwsudziestopięcio latek to piłkarz FC Barcelony, według Cholo, charakterystyka Portugalczyka wpisuje się w stu procentach w to czego szuka Argentyńczyk, a mianowicie młodość i zaanagażowanie. 

 

Sprowadzenie Semedo nie będzie jednak łatwe i włodarze klubu z Madrytu bardzo dobrze o tym wiedzą. Nie jest proste, aby piłkarz Barcelony, pozostawił klub z Katalonii na rzecz Atlético Madryt, jednak niektóre kwestie przemawiają na rzecz klub z Madrytu. Pierwszą i najważniejszą kwestią jest to, iż Nelson nie ma miejsca w pierwszej jedenastce Barcelony. 

 

Jak podaje AS, Atlético i Barcelona w najbliższej przyszłości zasiądą do rozmów w sprawie Griezmanna, nikt na Wanda Metropolitano nie ma wątpliwości, iż Francuz w nadchodzącym sezonie będzie grał w klubie z Katalonii. Relacje między klubami zawsze były dobre, dlatego w trakcie rozmów, zostanie również poruszona sprawa Semedo. Klub z Madrytu, mógłby wpisać Nelsona w transfer Girezmanna i tak pozyskać Portugalczyka. Jednak trzeba czekać na decyzję FC Barcelony, która ułatwiłaby przenosiny obrońcy. 

 

Semedo nie jest jednym z piłkarzy podstawowej jedenastki Barcelony, gra w reprezentacji Portugalii. Mimo swojego wieku, jest to piłkarz bardzo doświadczony. W defensywie ma pewne niedociągnięcia, jednak Simeone jest specjalistą w zakresie maksymalnego wykorzystania możliwości graczy, dlatego Portugalczyk mógłby się jeszcze bardziej rozwinąć. 

 

Nadal nie można mówić o operacji Semedo, jednak jest to jeden z najbardziej pożądanych piłkarzy na Wanda Metropolitano. Czas pokaże, czy Simeone będzie mógł prowadzić swojego faworyta w nadchodzącym sezonie. Źródło: as.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski