AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 lipca 2019, 00:31. Na stronie przebywa 256 kibiców.
Strona głównaDiego Costa odmówił trenowania razem z drużyną

Diego Costa odmówił trenowania razem z drużyną

19.04.2019; 16:18, Kuszlyk

Diego Costa sprokurował już sporo problemów swojemu dotychczasowemu klubowi. Można wskazać wiele kontuzji, zawieszenie na rewanżowy mecz z Juventusem oraz czerwona kartka w kluczowym starciu z Barceloną. Do tego reprezentant Hiszpanii na wczorajszym treningu nie zgodził się na trenowanie razem z drużyną.

Klub oczekiwał od Brazylijczyka, by razem z grupą wziął udział w treningu. Jedynym piłkarzem, który powinien trenować indywidualnie, był Stefan Savić. Marca twierdzi, że głównym powodem zachowania Brazylijczyka jest uraza, którą obarcza swoich kolegów z drużyny, którzy nie okazali mu wystarczającego wsparcia po otrzymaniu czerwonej kartki w meczu z Barceloną oraz po nałożeniu na niego dodatkowego zawieszenia na długość ośmiu meczów.

Co ciekawe, wczoraj rano Diego Costa pojawił się w ośrodku treningowym, w związku z czym nie jest wiadome, czy swoją decyzję zaplanował wcześniej, czy została ona podjęta pod wpływem chwili.

Ze względu na nałożone zawieszenie, Diego Costa nie rozegra już w tym sezonie ani jednej minuty. Trwają spekulacje, czy Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem pozostanie na kolejny sezon na Wanda Metropolitano. Ze względu na ostatnie incydenty oraz sporo opuszczonych meczów, jego wartość nieustannie spada. Szacuje się, że w chwili obecnej Atlético może za niego oczekiwać 30-50 milionów euro, lecz do okienka transferowego ta wartość może zmaleć.Źródło: Marca

I pomyśleć, że niektórzy twierdzili, że Griezmann jest dzbanem. To jak nazwać to?

Jaro95 / 3 miesiące temu

Niech spada nawet za 20 mln. To jest niepojęte by po czymś takim mieć do kogokolwiek pretensje. Można mówić wiele o kibicach Realu ale może przez to, że mają takie wymagania klub osiąga takie sukcesy. Pepe zrobił kiedyś coś podobnego i dostał podobną karę, by potem stać się jednym z najlepszych obrońców na świecie. Mam nadzieję, że ten małpiszon szybko wyleci z klubu. W moich oczach stracił bardzo wiele po swoich wyczynach w tym sezonie.

Jaro95 / 3 miesiące temu

To jest przedszkole, czy klub piłkarski?

Jaruzel / 3 miesiące temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski