AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 11 grudnia 2018, 10:55. Na stronie przebywa 240 kibiców.
Strona głównaAndrea Berta spotkał się z dyrektorem sportowym Sa...

Andrea Berta spotkał się z dyrektorem sportowym Sampdorii

12.11.2017; 12:51, Manian

Dyrektor sportowy Atlético Madryt Andrea Berta udał się do Florencji, gdzie spotkał się z Daniele Pradè, który pełni to samo stanowisko w Sampdorii. Strona firenzeviola.it opublikowała zdjęcia, na których widać obu mężczyzn przechadzających się po mieście.

 

Nie jest tajemnicą, że Rojiblancos rozglądają się za kolejnymi wzmocnieniami. W styczniu do zespołu dołączą Diego Costa oraz Vitolo, więc ewentualne kolejne transfery będą możliwe, jeśli uda się nie naruszyć kontroli finansowej LaLiga.

 

Graczami, na których madrycki zespół miał zwrócić uwagę są Lucas Torreira (Urugwaj, defensywny pomocnik, 1996 r.), Dennis Praet (Belgia, środkowy pomocnik, 1994 r.) oraz Duván Zapata (Kolumbia, napastnik, 1991 r.). Niewykluczone, że tematem rozmowy była także sprzedaż Luciano Vietto do ekipy Serie A, która latem była zainteresowana Argentyńczykiem

 

Co ciekawe, we Florencji przebywa także Diego Simeone, lecz wizyta trenera Colchoneros jest niezależna od planów Berty, a postanowił on wykorzystać przerwę reprezentacyjną na odwiedzenie syna Giovanniego, który na co dzień reprezentuje barwy Fiorentiny.Źródło: "AS"

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski