Dziś mamy:24 April, 2024
3dn.13godz.15min.
11.95 X3.30 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Z obozu rywala: PSV "oblewa" ostatni test przed starciem z Atlético

Wtorkowy przeciwnik Los Rojiblancos w rozgrywkach Champions League, drużyna PSV jedynie zremisowała 1-1 w meczu ligowym przeciwko Heerenveen rozegranym na własnym stadionie. W 53. minucie wynik otworzył napastnik gości, Mitchell te Vrede, ale na odpowiedź gospodarzy nie było trzeba czekać długo, bowiem już w 56. minucie strzałem głową kapitan PSV, Luuk de Jong doprowadził do wyrównania. Do końca spotkania żadna ze stron nie potrafiła po raz drugi sforsować defensywy rywali i ekipy podzieliły się ostatecznie punktami.

Rezultat ten mógł być dla Boeren brzemienny w skutkach, ponieważ następnego dnia własny mecz rozegrać miał Ajax, który przed kolejką do PSV tracił zaledwie jedno „oczko”. Podopieczni Franka de Boera nie potrafili jednak skorzystać z potknięcia głównego rywala do tytułu mistrzowskiego i tylko zremisowali z ekipą NEC Nijmegen 2-2.