Dziś mamy:29 March, 2024
3dn.4godz.52min.

Yannick Carrasco zapewnił Belgom remis w starciu z Holandią

Yannick Carrasco jako pierwszy z graczy Atlético zaprezentował się na arenie międzynarodowej podczas trwającej przerwy reprezentacyjnej. Skrzydłowy potwierdził dobrą formę i zdobył bramkę przeciwko Holandii w towarzyskim spotkaniu zakończonym wynikiem 1-1.

23-latek znalazł się w wyjściowym składzie Czerwonych Diabłów i od 38. minuty wraz z kolegami był zmuszony gonić wynik, gdyż skutecznie karnego egzekwował Davy Klaassen. Wyrównanie przyszło dopiero w 82 minucie, kiedy piłkarz Rojiblancos zdecydował się na uderzenie z dystansu, a piłka odbita od jednego z rywali zmyliła Maartena Stekelenburga i wpadła do siatki (Zobacz bramkę). Dla byłego gracza Monaco było to trzecie trafienie w czternastym występie w narodowych barwach.

Kibice Colchoneros dziś w nocy będą mogli ekscytować się spotkaniami w ramach eliminacji Mistrzostw Świata w strefie CONMEBOL. Do boju ruszą Urugwajczycy (Giménez, Godín), którzy u siebie podejmą Ekwador, zaś następnie czeka nas szlagierowe starcie pomiędzy Brazylią (Filipe) i Argentyną (Correa). Wcześniej Francja U-21 (Lucas) podejmie w towarzyskim spotkaniu rówieśników z Wybrzeża Kości Słoniowej.