Getafe CF vs Atletico Madryt
0dn.16godz.10min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

U19: Hiszpania 2-1 Szwajcaria. Grał Koke

Wczoraj w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy do lat 19, reprezentacja Hiszpanii pokonała Szwajcarię, 2-1. W tym meczu wystąpił pomocnik Atletico Madryt Koke, który kontynuuje swoją wspaniałą formę i w znaczny sposób przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu.

Młody zawodnik Los Rojiblancos był wyróżniającą się postacią w tym pojedynku. Od początku zdominował środek pola i kontrolował grę w tej strefie.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył już po trzech minutach gry Juanmi. Wynik na 2-0 w 74 minucie ustawił Isco. W 77 minucie Amat wpakował piłkę do własnej bramki, lecz to było wszystko na co było stać Szwajcarów.