Dziś mamy:20 April, 2024
1dn.4godz.51min.
14.20 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Trival Valderas vs. Atlético B 3-1: Druga z rzędu ligowa porażka

Rezerwy Rojiblancos poniosły drugą porażkę z rzędu w ramach rozgrywek Tercera División. Tym razem podopieczni Óscara Fernándeza nie sprostali Trivalowi Valderas, ulegając na wyjeździe w stosunku 1-3. Atlético pozostało na drugim miejscu w grupie VII po 21. kolejce i traci punkt do Móstoles.

Losy spotkania rozstrzygnęły się na dobre po niespełna pół godzinie gry. Już w 3. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Nogueira, a po dwudziestu minutach ten sam gracz podwyższył na 2-0. Po kolejnych 240 sekundach było już 3-0 dla drużyny z Alcorcón za sprawą trafienia Cruza. Goście przebudzili się zaraz po przerwie, kiedy do bramki trafił Robert. Na więcej tego dnia nie rywale nie pozwolili.

W meczu 22. kolejki Colchoneros zmierzą się na własnym boisku z Unión Adarve, który plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli.

Trival Valderas – Atlético B 3-1 (3-0)

[1-0] Nogueira 3’

[2-0] Nogueira 20’

[3-0] Cruz 24’

[3-1] Roberto 46’

Żółte kartki: Mario, Raúl, Nogueira (Trival Valderas); Rafa, Sergi, Olabe (Atlético)

Sędzia: César Rubio Pino

Skład Trivalu Valderas: Ángel – Juanan, Mario, Héctor, Dani – Diego (Losada, 85’), Mínguez, Cruz, Raúl (Santurino, 58’) – Palacios, Nogueira (Koke, 69’)

Skład Atlético: San Román – Keidi, Tachi, Rafa (Cristian Rodríguez, 82’), Sergi – Arona, Olabe (Perales, 64’), Toni Moya, Rubén Fernández (Nacho Heras, 64’) – Zaka, Roberto