Dziś mamy:20 April, 2024
1dn.3godz.54min.
14.20 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Simeone: Odnieśliśmy dziś bardzo ważne zwycięstwo

Mecz: – Mecz był taki, jakiego się spodziewałem. Był trudny i pełen walki. Przed spotkaniem powiedziałem, że nie spodziewam się meczu, w którym padnie dużo goli, a któryś zespół odniesie wysokie zwycięstwo. Nie pomyliłem się. Odnieśliśmy dziś bardzo ważne zwycięstwo i w rewanżu będziemy dalej walczyć o awans, bo będzie to z pewnością równie trudne spotkanie.

Czyste konto: – Bardzo ważne jest to, że udało nam się nie stracić gola i że dzięki wygranej 1-0 mamy niewielką zaliczkę. Losy awansu pozostają otwarte, zwłaszcza że Leicester u siebie jest bardzo groźne. Na pewno będziemy musieli zagrać bardzo dobry mecz.

Rywal: – Czuliśmy, że Leicester to groźny zespół, zwłaszcza w pierwszej połowie, gdy wychodzili do kontrataków. Na druga połowę wyszli piątką pomocników i ich gra wyglądała już inaczej. Spodziewam się jednak, że rewanż będzie bliski temu, co oglądaliśmy dziś w pierwszej połowie.

Niezasłużenie niski wynik: – W futbolu nie ma zasług, jest bycie przekonującym i skutecznym. Dziś zabrakło nam tego w niektórych sytuacjach, które mieliśmy. Mimo wszystko, udało nam się wygrać, a zwycięstwa są zawsze niezwykle istotne.

Źródło: atleticodemadrid.com