Dziś mamy:18 April, 2024
3dn.14godz.58min.
13.75 X3.30 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

San Fernando vs. Atlético B: Słabej postawy ciąg dalszy

Trwa słaba postawa rezerw Atlético w Tercera División. W 25. kolejce uległy one w wyjazdowym spotkaniu San Fernando 1-2. Trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa spowodował spadek na 4. miejsce.

Mecz był dość wyrównany, lecz pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie zdołali wyjść gospodarze. Dziesięć minut po wznowieniu meczu po przerwie San Fernando zdobyło kolejną bramkę, lecz tym razem samobójczą. Rojiblancos wyczuli okazję do odwrócenia losów meczu i dążyli do zwycięskiego trafienia. Blisko gola był wprowadzony w drugiej połowie Nicolás Schiappacasse, ale trafił w poprzeczkę. W końcówce goście mieli utrudnione zadanie, gdyż w 82. minucie czerwoną kartkę obejrzał Antonio Montoro. Ostatecznie rywale zdołali wygrać dzięki trafieniu w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Po 25. kolejkach Colchoneros zajmują 4. miejsce w tabeli grupy VII. Jest to ostatnia lokata premiująca grą w barażach o awans do Segunda División B. Przewaga nad kolejnym zespołem wynosi już tylko trzy punkty. W następną niedzielę przeciwnikiem podopiecznych Óscara Fernándeza będzie trzecie w klasyfikacji Getafe B. Obie ekipy mają tyle samo punktów, a poprzednie starcie zakończyło się zwycięstwem Los Azulones 3-0. Ekipa z przedmieść Madrytu kontynuuje serię trzech kolejnych zwycięstw.

San Fernando – Atlético B 2-1 (1-0)

[1-0] Mora 39’

[1-1] Juanpe 55’-sam.

[2-1] Álex 90’

Czerwona kartka: Antonio Montoro 82’ (Atlético B; za drugą żółtą)

Żółte kartki: Alain, Hugo, Chema (San Fernando); Montoro (Atlético B)

Sędzia: Raúl Sánchez Mateos Domínguez

Skład San Fernando: Álex – Palero, Juanpe, Leandro, Juancar – Chema, Alain, Mora (Álex, 74′), Rober (Mora, 90′), Hugo (Koke, 79′) – Alex García

Skład Atlético B: Miguel San Román – Rafa, Tachi, Antonio Montoro, Kilian Durán (Juan Moreno, 67′) – Arona Sane, Roberto Olabe (Keidi Bare, 54′), Toni Moya, Sergi – Christian Perales (Nicolás Schiappacasse, 54′), Robert Núñez