2dn.4godz.50min.

Raport z wypożyczeń #5: Borja González z asystą, Kader cały mecz na ławce

Z uwagi na przerwę na mecze reprezentacji, wszystkie ekstraklasy w Europie pauzowały w ten weekend. Nie oznacza to jednak, że rywalizacja stanęła także w niższych ligach. Normalna kolejka została rozegrana m.in. w Liga Adelante, gdzie w dwóch zespołach jest w sumie trzech zawodników wypożyczonych obecnie z Atlético Madryt.

Wczoraj pewne wyjazdowe zwycięstwo nad Sabadell zanotowała Numancia. Drużyna z Sorri wygrała 3-0, jednak na murawie ani na chwilę nie pojawił się Kader. Po dwóch spotkaniach w pierwszym składzie, tym razem Tunezyjczyk przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Dziś natomiast nie najlepiej poszło Realowi Saragossa. Przegrał on na wyjeździe z Barceloną B aż 1-4. Pełne 90 minut w barwach gości rozegrał Borja González. Hiszpan zaprezentował się całkiem nieźle i zaliczył nawet asystę przy trafieniu Eldina Hadžicia (na poniższym filmiku akcja od 2.40). Poza kadrą Los Maños znalazł się Yassine Bounou, który przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Maroka.