Mallorca vs Atletico Madryt
6dn.5godz.2min.
13.60 X3.20 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Podsumowanie: Osasuna 2-3 Atletico

Wczorajszego wieczoru Atletico Madryt pokonało w Pampelunie, Osasunę 3:2. Bohaterem spotkania nieoczekiwanie stał się brazylijski napastnik Los Colchoneros Diego Costa, który popisał się hattrickiem. Bramki dla Osasuny strzelali Sola oraz Nekounam.

Mecz rozpoczšł się od ataków Osasuny Pampeluny. W 15 minucie meczu byli bardzo bliscy prowadzenia. Na 11 metrze piłkę otrzymał Cejudo, który z pierwszej piłki uderzył na bramkę De Gei, jednak ten obronił ten strzał i po chwili œwietnie interweniował przy dobitce Soriano. Niebezpieczeństwo zażegnał Luis Perea.

W 21 minucie meczu pierwszš groŸnš okazję stworzyło sobie Atletico Madryt. Dobrš piłkę otrzymał Diego Costa, jednak w sytuacji sam na sam nie pokonał Ricardo. Przy starciu z bramkarzem gospodarzy, Brazylijczyk doznał urazu kolana jednak mógł on kontynuować grę.

Dziesięć minut póŸniej wpadła pierwsza bramka. Z prawej strony boiska Cejudo zagrał piłkę wprost do nabiegajšcego Soli, który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w bramce i gospodarze mogli się cieszyć z prowadzenia.

Jednak radoœć z bramki Osasuny trwała tylko do 38 minuty. Juanfran zagrał œwietnš prostopadłš piłkę do Diego Costy, a ten spokojnie wykorzystał swojš szanse i wyrównał wynik meczu. Do końca pierwszej połowy meczu wynik nie uległ zmianie.

Po wznowieniu gry, Osasuna znów zaczęła od natarcia na bramkę Los Colchoneros. W 52 minucie meczu Soriano uderzył piłkę głowš jednak kolejny raz œwietnie interweniował młody bramkarz Atletico, David De Gea.

W 61 minucie meczu było już 2:1 dla goœci z Madrytu.
W œrodku pola piłkę przejšł Jose Anotnio Reyes i podał do Raula Garcii, który bez zastanowienia zagrał piłkę na czyste pole do Diego Costy. Brazylijczyk spokojnie umieœcił piłkę w siatce dajšc prowadzenie swojej drużynie.

Na trzeciš bramkę dla Atletico nie trzeba było długo czekać. Już dwie minuty póŸniej zawodnicy Quique Sanchez Floresa przejęli piłkę na połowie Osasuny. Futbolówkę otrzymał Mario Suarez, który popisał się œwietnym prostopadłym podaniem, które wykorzystał Diego Costa. Brazylijczyk tš bramkš skompletował hattricka.

W 68 minucie meczu nadal w natarciu było Atletico. Jose Antonio Reyes po indywidualnej akcji został sfaulowany przez Monreala przed polem karnym, jednak sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł sam poszkodowany, Reyes. Strzał Hiszpana obronił Ricardo i nadal było 3:1.

Niespełna dziesięć minut póŸniej sędzia podyktował drugš 'jedenastkę’ w tym spotkaniu. Tym razem rękš w polu karnym zagrał Tiago i Osasuna stanęła przed szansš zdobycia kontaktowej bramki, którš œwietnie wykorzystał kapitan drużyny z Navarry, Nekounam.

W 84 minucie czerwonš kartkę otrzymał œrodkowy obrońca gospodarzy Sergio, który w starciu z Costš uderzył go w twarz. Jednak to nie zraziło ich do szukania wyrównujšcej bramki. Jednak strzały Lekicia i Camuniasa nie trafiały w bramkę i mecz zakończył się zwycięstwem Atletico Madryt 3:2.

Składy:

Osasuna: Ricardo; Nelsón, Sergio, Lolo, Monreal; A.Cejudo, Punal (Vadócz, 65), Nekounam, Soriano (Masoud, 75’) Camunas i Sola.