Villarreal vs Atletico Madryt
3dn.6godz.45min.
13.10 X3.75 22.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

MŚ 2018: Brazylia z Filipe Luísem w składzie melduje się w 1/4 finału

Brazylia zwyciężyła Meksyk 2-0 i awansowała do ¼ finału Mistrzostw Świata. Cały mecz w barwach zwycięzców rozegrał Filipe Luís i otrzymał żółtą kartkę. W spotkaniu wystąpiło również dwóch byłych graczy Atleti: Miranda (90 minut) oraz Raúl Jiménez (30 minut).

Początek potyczki był obiecujący dla El Tri, którzy sprawiali mnóstwo kłopotów piłkarzom z Ameryki Południowej. Ci jednak z czasem zaczęli prezentować się coraz lepiej, a na początku drugiej połowy objęli prowadzenie za sprawą Neymra, który trafił z bliskiej odległości. Meksykanie starali się doprowadzić do remisu, lecz w końcówce ostateczny cios zadał rezerwowy Roberto Firmino, który wpakował piłkę do pustej bramki.

Przeciwnikiem Canarinhos w kolejnej rundzie będzie zwycięzca meczu Belgia-Japonia, który odbędzie się dziś o 20:00. Podopieczni Tite o półfinał zagrają 6 lipca o 20:00 w Kazaniu.

Brazylia – Meksyk 2-0 (0-0)