Alaves vs Atletico Madryt
3dn.12godz.25min.
13.75 X3.30 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Kolejny mecz Lucasa Hernándeza, odpoczynek Jana Oblaka

Z dwóch graczy Atlético, których reprezentacje grały wczoraj towarzysko, tylko Lucas Hernández otrzymał szansę. Jan Oblak z kolei ustąpił miejsca swojemu zmiennikowi.

Lucas po raz drugi podczas trwającej przerwy reprezentacyjnej wybiegł w pierwszym składzie Trójkolorowych do lat 21, którzy mierzyli się z Anglikami. Obrońca Rojiblancos rozegrał pełne 90 minut i mógł cieszyć się ze zwycięstwa 3-2 swojej drużyny. Warto odnotować, że aż trzy bramki w tym pojedynku padły bezpośrednio z rzutów wolnych, a dwukrotnie tej sztuki dokonali zawodnicy Francji.

Słowenia bez Oblaka długo prowadziła z Polską i nawet pomimo braku swojego najlepszego golkipera do 79. minuty zachowała czyste konto. Wówczas wyrównali podopieczni Adama Nawałki i mecz skończył się remisem 1-1.

Dziś do akcji wracają gracze z Ameryki Południowej walczący w eliminacjach Mistrzostw Świata. Późnym wieczorem Argentyna (Correa) podejmie u siebie Kolumbię, a równocześnie będzie się toczył pojedynek Chilijczyków z Urugwajczykami (Godín, Giménez). Następnie Peru spotka się z Brazylią (Filipe). Wcześniej ważne zadanie czeka Hiszpanię U-21 (Manquillo, Óliver, Saúl), która u siebie zagra rewanż z Austrią o awans na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Ponadto towarzysko zagrają Chorwacja (Vrsaljko) z Irlandią Północną, Hiszpania (Koke) z Anglią, Francja (Gameiro) z Wybrzeżem Kości Słoniowej oraz Portugalia U-21 (Jota) z Holandią U-21.