Dziś mamy:27 April, 2024
0dn.19godz.56min.

Juvenil A przypieczętował awans do ćwierćfinału Pucharu Hiszpanii

Dziś odbył się rewanżowy mecz 1/8 finału młodzieżowego Pucharu Hiszpanii, w którym pierwszy zespół Atlético Juvenil zremisował na wyjeździe z rówieśnikami z Tenerife.

W pierwszej połowie gościom prowadzenie dał Carlos Isaac, który popisał się celnym uderzeniem z dystansu. Choć gospodarze zdołali odpowiedzieć w drugiej połowie za sprawą Alexisa Cabrery, na więcej nie było ich już stać. Dzięki skromnemu zwycięstwu (2-1) w pierwszym spotkaniu, do kolejnej rundy awansowali młodzi Rojiblancos, którzy są obrońcami wywalczonego przed rokiem tytułu.

Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się 23 maja.

Tenerife vs. Atlético 1-1 (0-1)