Atletico Madryt vs Celta Vigo
7dn.0godz.35min.
11.40 X4.75 27.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Gabi: Robiliśmy wszystko, by wygrać

Po bezbramkowo zremisowanym meczu z Athletic Bilbao przed własną publicznością, miejsce za mikrofonem Canal+ Liga zajął kapitan Rojiblancos Gabi. Pomocnik zdecydował się na krótką analizę sobotniego spotkania.

-Atletico Madryt zawsze stara się odnieść zwycięstwo. Było trochę kontrowersji, ale w moim mniemaniu zagraliśmy dobrą drugą połowę i stworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Zdobyliśmy co prawda bramki, ale nie zostały one uznane przez sędziego, jednak dalej musimy podążać naszą ścieżką. To prawda, że zwycięstwo ułatwiłoby naszą sytuację w lidze, ale mamy tylko punkt i musimy jechać do Walencji po zwycięstwo z Levante.

Wychowanek Atletico dopowiedział także, że: -Włożyliśmy dużo wysiłku w pierwszą połowę, także Bilbao zaczęło mocno. Nasi napastnicy mieli w tym meczu dużo swobody i dzięki temu stworzyliśmy sobie parę klarownych sytuacji bramkowych. Będziemy dalej pracować, zostały nam 3 spotkania.

Kończąc rozmowę, Gabi przyznał, że zdobyty punkt: -Jest krokiem do przodu. Sezon zbliża się ku końcowi, a my jesteśmy 6-7 punktów od celu, w zależności jakie wyniki padną w meczach naszych bezpośrednich rywali. Zrobimy wszystko, by utrzymać trzecią pozycję.