Atletico Madryt vs Athletic Bilbao
1dn.12godz.48min.
11.95 X3.50 24.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Diego Forlan 3-1 Raja Casablanca

Atletico Madryt odniosło dziœ zwycięstwo w meczu towarzyskim przeciwko Raja Club Athletic Casablanca. Bohaterem spotkania został Diego Forlan, który w tym spotkaniu zdobył hat-tricka.

Atletico Madryt od poczštku spotkania grało bardzo dobrze mimo paru zmian w składzie w porównaniu do ostatniego meczu ligowego przeciwko Levante (4-1).

Na prawej stronie obrony grał Valera, natomiast po drugiej stronie Antonio Lopez. Do zmian doszło także w linii pomocy, gdzie od poczštku grali: Assuncao, Noguera oraz Tiago. W ataku zamiast Aguero pojawił się Diego Forlan, który współpracował wraz z Diego Costš.

Pierwszš bramkę urugwajski napastnik zdobył już w 11 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Eliasa. Piłka spadła na 16 metr i Forlan bez zastanowienia uderzył z woleja nie dajšc żadnych szans bramkarzowi.

Atletico Madryt kontrolowało spotkanie jednak najlepsza drużyna ligi marokońskiej zdołała wyrównać za sprawš Berabah’a.

Wynik remisowy utrzymywał się do 48 minuty, kiedy to kolejnš pięknš bramkę zdobył Uruguayo. Pięć minut póŸniej dołożył kolejne trafienie i tym samym skompletował hat-tricka.

Raja Club Athletic: Yassine el Had; Omar, Amine, Oulhaj, Masloub; Baylac, Berabah, Coni; Aloudi, Souarri i Aboucharwan. W drugiej połowie pojawili się: Ataba, Salhi, Ouhakki, Metoualli, Eddanguir, Bemalem, Ismaili, Koko i Allas.

Atletico Madryt: De Gea (Joel 46 min.); Valera, Domínguez, Perea (Ujfalusi 46 min. i Pulido 75 min.), Antonio López (Filipe 46 min.), Assuncao, Tiago (Raúl García 56 min.), Noguera (Fran Mérida 46 min.), Elías (Juanfran 34 min. i 68 min.); Diego Costa (Reyes 46 min. i  Agüero 75 min.) i Forlán (Borja 64. min)

Raja Club Athletic 1-3 Atletico Madryt

0-1 Forlan 11′

1-1 Berabah 35′

1-2 Forlan 48′

1-3 Forlan 53′